Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék HOLNAP (ergo...

Hol tudnék HOLNAP (ergo vasárnap) esőkabátot venni?

Figyelt kérdés
Vagy - mivel utálom az esőkabit - mivel helyettesítsem? Jövő héten megyünk Erdélybe, lesz túra a Hargitán, és gáz lesz, ha esni fog az eső, szóval ezért kéne. Vagy mit vigyek helyette?:) Ja, am kb. semmi pénzem márxD Szóval valami olcsó kéne. Köszi:)
2011. máj. 14. 15:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hete vettem Aldiban valami 3ezer forintért egész jó, és tényleg vízálló fekete esőkabátot... kerékpáros vízálló dzsekinek árulják... :D

Jó utat!

2011. máj. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nincs a közelemben aldi:S
2011. máj. 14. 15:34
 3/7 A kérdező kommentje:
de azért köszi:)
2011. máj. 14. 15:34
 4/7 anonim válasza:

Tesco van minden hol és ott olcsó is.

De minden fontosabb üzletlánc nyitva van vasárnap is tehát ne aggódj találsz csak nézz kicsit szét!

2011. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én multkori erdeisulira ázsia centerbe vettem (ha budapesti vagy) 100ftért:D ilyen sima átlátszó semmi extra nagyon kis helyen elfér és 3at vettem igy mikor vizes lett kidobtam nemkellett megvárni mmig megszárad:D
2011. máj. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Dejóó:D Nem Pesti vagyok, de fél óra alatt bent vagyok:D

Pont most gondolkodtam, hogy bemegyek Ázsiába:D

2011. máj. 14. 16:09
 7/7 anonim ***** válasza:
hervis
2011. máj. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!