Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan tudnám elviselni a...

Hogyan tudnám elviselni a melltartót?

Figyelt kérdés
Nincsenek nagy melleim, 1-2 évvel ezelőttig nem is hordtam melltartót. De már nem áll olyan szépen, és zavar is, ha anélkül vagyok. Viszont egyszerűen képtelen vagyok elviselni. Rengeteg fajtát vettem már, egyik sem vált be. Húzzák a vállaim, szorítják a mellkasom (még a lehető legnagyobb is), vagy pedig nagy kosárban (ami szintén kényelmetlen). Nem vagyok kövér, de amolyan úszóhátam van, így még a 85A-s is szorít és lehúzza a vállaim. Fáj tőle a felsőtestem. Ahogy leveszem, abban a pillanatban elmúlik a fájdalom. Lehet, hogy a sportmelltartót kellene kipróbálnom. Vagy van valami javaslatotok? Tényleg nem tudom már mihez kezdjek ezzel a dologgal... :)
2008. febr. 18. 14:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Amit leírtál,egyértelmű hogy nagyobb méretet kellene hordanod.Olyan helyen vásárolj,ahol próbálni tudsz.Kis kosárral,de 90-eset is próbálj meg.Hajlamosak vagyunk csak méret után vagy ránézésre venni,pedig nagy különbségek vannak közöttük.Érdemes egyszer több időt áldozni a kiválasztásra.
2008. febr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van egy egyszerű megoldás a melltartó bővítéséhez. Veszel egy megfelelő hosszúságú gumiszalagot (kb. 2-4 cm széleset, a melltartóval közel megegyezőt), a két végére pedig a melltartóhoz passzolóan felvarrsz akasztókat. Így ha azt beakasztod a melltartó két "vége" közé, akkor bővebb lesz, sőt még nyúlik is.
2008. febr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ezek jó tippek, éltem is már velük, köszönöm. Ezek ellenére úgy érzem megnyomorítanak. A vállpántjaik pl. huzzák le a vállaim. Ja, és bemegyek egy boltba, azzal jövök, hogy 85-ös minimum, úgy néznek rám, mintha hülye lennék. Nyilván, mert amúgy nem vagyok nagydarab.
2008. márc. 1. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!