Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha illik hozzám?

Milyen fürdőruha illik hozzám?

Figyelt kérdés

22éves vagyok. Inkább a felső testemen van felesleg. Hastájon. Sőt, a hasamon "remek kis striák is vannak". Nagy mellek. De úgy egészében nézve arányos vagyok.

Tavaly szeptemberben volt egy balesetem minek következtében nagyon sokáig nem mozogtam. Igazából még csak most kezdhettem el terhelni a lábaim. Szóval olyan 15kiló feljött, és most teljesen kétségbe vagyok esve a strandszezont illetően. Nem akarok röhejesen kinézni, de 70éves mamákkal sem szeretnék együtt "divatolni".


Szerintetek mi az ideális választás? Tankini? Egyrészes? Trikini? (szerintem az csak igazán a vékony lányokon áll jól) Vagy legyek kemény és bikini?:)))


Légyszi ha tudtok képet is linkeljetek!


Előre is köszönöm!


2011. máj. 24. 08:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ha nem érzed feszélyezve magad, akkor simán lehet bikini :)

ha pedig szeretnéd eltakarni a hasad, akkor nagyon csini egyberészesek is vannak, így nem kell együtt divatolnod :D

[link]

nekem az első meg a 4. is nagyon tetszik innen.

2011. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem sima bikinit vegyél fel,az összes többi aminek a célja a takarás lenne csak még jobban felhívja a figyelmet arra amit takarnál.Különben se foglalkozz mással,láttam már 80kb-os lányt is strandon vidáman lubickolni.

Esetleg vehetsz strandkendőt,az még szép is:)

2011. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
azok az egyberészesek tényleg jóóóók
2011. máj. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"az összes többi aminek a célja a takarás lenne csak még jobban felhívja a figyelmet arra amit takarnál"

Ezzel teljes mértékben egyet értek, tapasztalat:-D

(69 kg vagyok, én is maradok a bikininél. A tankini pont rossz helyen vág be. Ami ilyen bővülős, az csak mégjobban szélesít. A trikini szélének a derékkal kéne párhuzamosan futnia, mert úgy szép, de mivel nincs olyan vékony derekam, így ezt is kihangsúlyozza. Bikini, én is azt mondom:-))

2011. máj. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
és szerintetek nem gáz az, ha az ember hasán striák éktelenkednek és mégis bikiniben nyomul? (gyors hízás.... =stria)
2011. máj. 24. 11:59
 6/9 anonim ***** válasza:
gáz-nemgáz; én nem hagynám, hogy ez elvegye a kedvem a bikinitől meg a strandolástól :)
2011. máj. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ma 10:25 vagyok.

Mivel szültem (nem kifogás, meg mentség, csak tények), nekem is van stria a hasamon (+ a csípőmön meg a combomon is van...) Nem olyan sok, és már fehérek, de azért látszik.

De nem fogja elvenni a kedvem nekem sem:-)

2011. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

magasságod és súlyod mennyi? mert úgy jobban meg lehet ítélni hogy mennyire vagy elhízva. de szerintem felveheted nyugodtan a 2 részest is mert az egy részes feszülősökben is ugyanúgy látszana a hasad a bővebbek meg nekem nem tetszene mert ha vizes lesz ugyanúgy tapad szerintem. erről beszélek:

[link]

a striák pedig engem zavarnak legalábbis magamon főleg hogy én fiatalabb vagyok így rajtam annyira nem természetes hogy kijött de végül is nem te tehetsz róla hogy megjelentek rajtad akit pedig zavarna az magára vessen mert az okait sem tudja hogy hogy alakultak ki rajtad.

de ezek szerintem jól állnának:

[link]

[link]

[link]

15/L

2011. máj. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 17:56

Fölülről a 3., ami 2 részes, az nagyon jó fazon, nekem nagyon tetszik:-) (mondjuk még sehol nem láttam ilyet...)

2011. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!