Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megmutatnád nekem a kedvenc...

Megmutatnád nekem a kedvenc party-szettedet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyom, mások miben járnak bulizni.


Én kedvelem a pamut egyberuhákat, ami most nagyon divatos. Eltűntek a csillogó-villogó strasszok, kövek, most a természetes színek (nude) és anyagok hódítanak.


25/L


2011. máj. 27. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%

25 évesen igy gondolkodni :S

Sajnállak!

2011. máj. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
HÁt igen, egyetértek, első... Én 20 éves vagyok, de már többől áll nekem a világ, mint abból, jogy ki miben jár bulizni...
2011. máj. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

A kérdésre nem tudok válaszolni, mert nem járok bulizni, de amit az első hozzászoló írt, arra csak azt tudom mondani, hogy nagyon féltékeny, pedig ő is megtehetné.


Ja, engem azért szólt le pont egy ilyen válaszoló, mert 24 évesen tornacipőt is hordok... no comment.


Amit hordassz szerintem az tökéletesen jó, 25 éves létedre.

2011. máj. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nyilván nem csak a bulik érdekelnek, de 2 diploma megszerzése után és egy idegölő munkahelyi pozíció mellett megtehetem, hogy a bulikon IS gondolkozom.



És nem fogok lakk cicanadrágban buliba menni, mert:


1. már nem divat

2. elég meleg van

2011. máj. 27. 10:26
 5/15 ívy1 ***** válasza:
26%
speciel nekem a cicanaci az egyik kedvencem,nem tudom hogy az a lakk milyen,de ami nekem van fényes az lycra,és este-éjjel még nem meleg.
2011. máj. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
32%

"És nem fogok lakk cicanadrágban buliba menni, mert:


1. már nem divat

2. elég meleg van"


Háááát, nem tudom, de én ha nem veszek fel valamit az azért van, mert nem tetszik, plusz az időjárás miatt. De hogy divatos-e vagy sem? Emiatt max. a 16 évesek nem vesznek fel valamit.


Amúgy, Kérdező, láttam én már nem egy többdiplomás embert, és hidd el, attól, hogy valaki diplomás még lehet ostoba.

És ezt nem szakmunkásként mondom, hanem szintén diplomásként. Mielőtt belekötnél.

2011. máj. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 szamóca.. ***** válasza:
86%

én nem tudom az emberek hogy tudnak ilyen csőlátásúak lenni.

megkérdezte miben jrátok bulizni. ez azt jelenti hogy más nincs is az ő életében? ez olyan mint mikor feltesznek egy kérdést, hogy mondjuk melyik lány a szebb, és rögtön jönnek a degradáló válaszok, hogy nem az számít, meg felszíens vagy stb. nem hát, attól még érdekelheti...

ez már olyan szinten álszentség és hülyeség hogy fáj.



a kérdésre: képet nem tudok tenni, de nálam nagyon attól függ milyen buliba megyek. bár a célközönség a kérdésnél asszem nem én vagyok, ahova én járok oda a nyári pamutruha nem lenne célszerű:)

2011. máj. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szerettem volna a kérdésemre válaszokat kapni. Úgy tűnik, ez nem jön össze...

Nem kell engem bírálni, amiért 25 évesen MÉG mindig divatosan öltözködöm...és amiért 25 évesen MÉG mindig el merek menni néha bulizni.


Olyan a munkahelyem, hogy elég merev öltözködési szabályokat kell betartani (ing és elegáns nadrág, vagy szoknya). Nem ez az én stílusom, inkább a "sportosan elegáns".


Miért baj az, ha legalább buliban elengedem magam, és egy kis időre lesz.rom a normákat?

2011. máj. 27. 10:50
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
bocsi, egy aprócska megjegyzés....a nők blúzt hordanak és nem inget....ha már a divatról beszélünk...
2011. máj. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jajj bocsi...nem tudtam, hogy itt "szakképzett" eladók is vannak :)
2011. máj. 27. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!