Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ing betűrve a nadrágba v kitűrve?

Ing betűrve a nadrágba v kitűrve?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ. Milyen farmer? Milyen ing?
2011. máj. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szabadidős ing
2011. máj. 29. 21:33
 3/10 anonim ***** válasza:
betűrve, az sztem sokkal stílusosabb. bár én azért nem szeretem mert ilyen kis puklik lesznek a gatyám oldalán mert nem oszlik el rendesen az anyag és gyűrődik:(
2011. máj. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk öltönyhöz betűrt, de attól is függhet a farmernél is, milyen az alkatod...
2011. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha rövidek a lábaid (több mint a férfiak 50%-ának rövid szerintem), akkor inkább tűrd be.

Ha normál vagy hosszú, akár kint is lehet.

2011. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát ez téll függ az ingtől is(mármint az anyagától)

először azt mondtam vna h betűrve, de láttam egy srácot akin kívül volt és rjta nagyon jól nézett ki(L)

2011. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát a párommal most vettünk egy zöld-barna kockás inget, neki nem állt jól pl az betűrve mert a barna színhez igazodó térdgatyával vette fel. De az a fajta ing nem is nézne ki jól semmivel se betűrve. A sportosabb vagy ilyen kockás ingek sztem kitűrve jobbak, az elegánsabbak meg változóak, farmerral lehet kitűrve és betűrve is, alkalmi nadrággal meg lehetőleg betűrve :)
2011. máj. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Öltönynél csakis betűrve, minden másnál csakis kint.
2011. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy jól választott farmer(tudjátok, ami olyan ultraszexi)+ betűrt ing + igazi férfi = szexisten :D
2011. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az utolsóval értek egyet! klasszikus, jól megválasztott farmer+ betűrt ing+ szép öv= FÉRFI. én az ilyen stílust szeretem legjobban. persze van olyan ing ami kitűrve jobb.

21/L

2011. máj. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!