Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ballagási ruhát ajánlan...

Milyen ballagási ruhát ajánlanátok? Magas vagyok és vékony és még magassarkú is lesz rajtam ami kb.8 cm-es.

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok . Előre is Köszönöm a linkeket! :)
2011. jún. 1. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

én valami ilyesmikre gondoltam :) : [link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen ezek gyönyörűek!! :) Én is valami iylesmire gondoltam, csak ....a magasságom miatt nem nézek ki majd benne mint egy botsáska?? ...:S Nem anorexia vékony vagyok csak oylan vékány... nagyítóval sem lehetne hájt találni rajtam.....:D
2011. jún. 1. 15:11
 3/9 anonim ***** válasza:
az nembaj! :D gondolj bele egy ducibb nő szemszőgéből, ő hogy irigykedik rád!
2011. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ölni tudnék, hogy ne legyen egy deka háj se rajtam! xD
2011. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
:D és azt nem tudjátok h szolnok melyik üzletbe lehet ilyen ruhákat kapni nem túl drágán?
2011. jún. 1. 15:28
 6/9 anonim ***** válasza:
plázában? :)
2011. jún. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyszerű esetbe odamennék, de itt nem igazán van oylan bolt.... valaki szolnoki nem tudja h hol lehet?
2011. jún. 1. 15:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Húú, én is most vettek bankettre ruhát, és Szolnokon. A New Yorkerben (Familibe a Coránál) nagyon szépek vannak, ilyesmi fazonúak mint amit eddig linkeltek. 10 000 Ft környékén vannak. És a Penelopé-ban is olyan szépek vannak, 5000 Ft-ért!!! Tudod ott az Aba Novák kulturális központ felé van telefon bolt is, meg kismama ruhákat is árulnak stb. Felette egy kínai is van. Ott van a Penelopé.
2011. jún. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj köszi:)) A Penelopébe akkor benézek :))
2011. jún. 1. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!