Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vizsgára ehhez hasonló fekete...

Vizsgára ehhez hasonló fekete nyitott orrú cipőbe megyek, vegyek fel hozzá bokaharisnyát v vmit?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 9. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit veszel fel hozzá. Ha nadrágot, akkor sztem nem kell hozzá harisnya, hiszen csak a lábujjadból látszik egy darab. Viszont ha rövidebb szoknyával (mármint olyannal, ami nem a földig ér), akkor én vennék hozzá rendes harisnyát.
2011. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nadrágot
2011. jún. 9. 18:20
 3/12 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, szerintem azt kéne figyelembe venni, hogyha nem egy bejáratott darab, akkor valszeg törni fogja a lábad :D -nekem a lapostalpú lacoste-om, egy félóra alatt hólyagosra törte a lábam asszem xD


Ha nadrág, akkor szerintem bokaharisnyát vegyél csak

2011. jún. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nehogy vegyél hozzá harisnyát! Rémes és ízléstelen lenne!
2011. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

még nem volt rajtam ,mit tegyek,h e törje fel a lábam?


akkor ne vegyek fel hozzá semmit?

2011. jún. 9. 20:37
 6/12 anonim ***** válasza:
vegyél fel egy bokahaisnyát, + sebtapasz legyen nálad. Biztos, h feltöri a lábad így is úgy is. De ha nem volt még rajtad, és harisnyát sem veszel, hamarabb feltöri.
2011. jún. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Szerintem is vegyél fel hozzá harisnyát. Illetlenség lenne ha vizsgára így mennél, szerintem, de te tudod. Én így mentem vizsgára is, állásinterjúra is, mindegyiknél nadrággal, és abszolút nem éreztem azt, hogy ez most gáz lenne, sőt.
2011. jún. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nyitott orrú cipőhöz ne vegyél harisnyát.Vagy vegyél fel egy zárt cipőt bokaharisnyával,vagy ezt harisnya nélkül.DE előtte én bejáratnám a cipőt a helyedben.Minimum egyszer elmennék benne valahova.

21/L

2011. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 harisnyababee ***** válasza:
Jaja, vegyél hozzá mindenképp, bár én akkor már inkább térdfixet vennék. Egyszer kipróbáltam a bokafixet, de nagyon felcsúszott a nadrág és teljesen kilátszott alóla, ami szerintem kajak gáz volt. Azóta sem volt rajtam bokafix, csak térdfixet hordok, az biztonságosabb ilyen szempontból...:)
2011. jún. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 flora08 ***** válasza:
És akkor elöl látszódjon a harisnya varrása a lábujjnál?:S Amelyik cipőből "kilátszik" a lábujjad, ahhoz szerintem nem kell harisnya.
2011. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!