Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a ZARAról,...

Mi a véleményetek a ZARAról, és a BERSHKAról?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 17:50
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%
Ha stílusod van, akkor tudod, hogy pl a Louis Vuitton igen csak kifinomult ízlésű embereknek való, akik tudják mit mivel kell viselni, illetve, hogy márkát márkával nem keverünk, soha. Persze, szépen, ízlésesen a Karátból vagy bármely kínai üzletből felöltözhetsz, viszont maga a tudat, hogy olyan ruhát viselsz aminek több mint 70%-a papír, nos, jobb ha elszomorít !
2011. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó:

szerintem pedig a stílus nem egyenlő azzal, hogy márkás, drága ruhákat veszel. Nem ettől lesz valaki stílusos. És már miért ne lehetne keverni a márkákat??? Senki nem fog beszólni az utcán, hogy "hogy vagy képes felvenni azt a new yorkeres szoknyát azzal a zara felsővel??".

az a legnagyobb gáz mostanában, hogy mindenki azt hiszi, hogy ha louis vuitton cucc van rajta, akkor ő már nagyon trendi. szerintem pont attól lesz valakinek jó stílusérzéke, hogy milyen kreativitással képes kombinálni különböző stílusú/márkájú ruhákat.

A stílust nem lehet megvenni!

2011. jún. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom ! Inkább nem reagálok olyan valaki véleményére aki szerint nem kellemetlen new yorker-t Zara-val keverni.. Gucci + Dior még so-so, de new yorker Zaraval.. :)

Tovabb mar nem is olvastam. Bocsi

2011. jún. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Most nem akarok beleszólni de sztem tök mindegy, h Zara-New Yorker!!! Ha a két darab összeillik teljesen mindegy, hogy milyen márkájúak.
2011. júl. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!