Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mik a tapasztalataitok a...

SUSSS kérdése:

Mik a tapasztalataitok a topshop-os "ahh bra"-val (avagy láthatatlan alakformáló melltartó) kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
Kellemes viselet? Nem szorít, de mégis jól tart? A mosás nem viseli meg túlzottan az anyagot?
2011. jún. 24. 14:57
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Hát én néztem a reklámot, de leginkább a szimpla kínais topokra emlékeztet, ami nagyobb mellet a mesében tartja meg.

Az összes tvshopos cucc óriási gagyi, nem véletlen találsz meg mindent a piacon 1-2 ezerért.

De hátha van, aki képes volt 15ezret kiadni érte és mégis szuper, nem akarok én semminek az elrontója lenni.

De ahogy minden ruha alól kivillant, nevetséges volt. Meg ha olyan szuperül tart, akkor miért kellett egymásra halozni vagy ötöt?!

2011. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Én is néztem és tanakodok, hogy vegyek vagy sem..az előzőnek üzenem, hogy nem gagyik és a piacon nem azt kapod mint amit itt, tapasztalatból mondom!

2011. jún. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! Van esetleg olyan is, aki már használta és saját tapasztalatai vannak erről a topshop-os melltartóról?
2011. jún. 30. 19:23
 4/4 Udzika válasza:

Szia!


Én csak azt tudom mondani, hogy vannak topshop üzletek, ahol fel lehet próbálni, hogy meggyőződj róla, milyen is. Én megtettem. Nekem nagy melleim vannak, 2 gyereket szoptattam és sajnos rajtam nem "segít" az ahh bra", ugyanúgy lógnak benne, egyáltalán nem tartja, csak a merevítős melltartó.

Azonban van jó ismerősőm, akinek nagyok a mellei, gyereke sincs és nincsen "elstrapálva" a bőre. Neki jó, pedig akkorák a mellei mint nekem. Neki megtartja az "ahh bra" is.

Szóval szerintem attól függ kinek milyen állású a melle.

2012. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!