Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok magatoknak ruhákat...

Szoktatok magatoknak ruhákat varrni, átalakítani?

Figyelt kérdés
Mutatnátok képeket az eddigi darabokról? Jó lenne pár ötlet, mert szeretnék én is készíteni pár új ruhát :)
2011. jún. 26. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz szabni-varrni egyáltalán? Van varrógéped? Milyen az elképzelések? Enélkül nehéz lenne ruhákat varrnod.

Egy varrónő

2011. jún. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudok és van varrógépem is, de itt nem ez a lényeg. Csak kíváncsi vagyok, hogy ti milyen ruhákat szoktatok készíteni.
2011. jún. 26. 10:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Youtube-on vannak jó videók, én pl onnan varrtam magamnak overált. 4-5 videóból összeszedtem, ami érdekelt, és olyan ruhám lett, amilyet szerettem volna:) az sem utolsó, hogy nem jön szembe az utcán.

http://www.youtube.com/user/GiannyL

Ő a kedvencem.

2011. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szoktam, gyakorlatilag szinte nem is hordok bolti cuccokat. A sajátjaimat nem szoktam megörökíteni, de linkelek pár oldalt, ahonnan ötleteket merítek általában.

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szoktam,pedig még csak 11 vagyok.;) Vagyis még csak 2-őt csináltam,de úgy,hogy vettem egy pólót,és a pólóból varrtam egy overállt..(Ha érted,hogy mondom):) Linket sajna csak késöbb tudok linkelni ,mert le van merülve a telóm..
2011. júl. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!