Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehet tisztítani a...

Hogyan lehet tisztítani a fehér Converse cipőmet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Ma vettem egy fehér Converse cipőt. Hogyan tudnám tisztítani, ha majd koszos lesz? Olvastam, hogy mosógépben TILOS mosni, inkább sikáljam.. Tapasztalatok? És ha állandóan sötét nadrágot veszek fel hozzá, nem "fogja" meg a fehér cipőt? Köszönöm a válaszokat! További szép napot mindenkinek! :)
2011. júl. 4. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Jajj nagyon nagy szo*ás...:/ Nekem is fehér van de rohadtul megszívtam vele.Egyszer véletlenül sáros lett az alja telesen.Lese jött azóta se.Próbáltam sikálni de akkor jobban összekentem.Előtte egy teljesen fekete volt fekete orral,azt imádtam nem látszott rajt ha piszkos de a fehér....Én épp holnap veszek egy újat egy FEKETÉT:D :)) Amúgy nem fogja meg a fekete nadrág:)
2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a nadrág megfogná. Cipőboltokban lehet kapni direkt cipőhöz tisztító szettet, szerezz be egy olyat, olyan 1000ft körül lehet.
2011. júl. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem az első, nagyon kényelmes, és nagyon tetszik a fehér. Nagyon fogok rá vigyázni, de ha legközelebb veszek, tuti sötétet veszek! Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2011. júl. 4. 18:12
 4/8 anonim ***** válasza:
15%
NE TISZTÍTSD! A CONVERSE TORNACIPŐK ütött-kopottan néznek ki jól! vagy csak néha most meg vízzel ha sáros
2011. júl. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 B-Eniko ***** válasza:
Nekem fehér -belül rózsaszín van. Beáztatom, vanish szappan körömkefével kisikálom, és be a mosógépbe gyorsmosásra, alacsony hőfokon. Semmi baja és szép fehér.
2011. júl. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
mi az hogy nem lehet mosni?? van egy mezei fehér torna cipőm az simán lehet mosni mosógéppel. eddig semmi baja nincs. egy Converset mi a szarért ne lehetne??
2011. júl. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van http://www.youtube.com/watch?v=tF4xBlTWyjk&feature=channel_v.. nov 15 óta első converse cipőm

Én nagyon meg vagyok vele elégedve következő converse cipő ilyen lesz http://www.youtube.com/watch?v=lP4yBdYQ9TA aztán kék fehér és sima fekete vászon. Én csak ajánlani tudom, nyárra ne vegyél bőrt mert meleg lesz, inkább kék fehér vagy sima fekete vagy fekete monocrome vászon.

2011. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Így van, nem kell tisztítani. Koszosan is vagány
2013. okt. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!