Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy férfi számára melyik a...

Egy férfi számára melyik a jobb bolt ruházatilag: Bershka, C&A vagy H&M?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, és szeretnék venni egy-két divatos pólót, pulcsit.


Melyiket ajánljátok leginkább? :)


2011. júl. 13. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyénfüggő hogy kinek ugye mi tetszik de nekem leginkább a H&M-es stílusú fiúk cuccai tetszenek..
2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bááár múltkor mentem be a H&M be és a bátyámnak akartam egy fürdőnadrágot (ő is 17) és nem találtam..szerintem ha tudsz nézz azért be mind a 3-ba az a tuti :)
2011. júl. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)


Igazából nekem is a H&M kínálata jön be a legjobban. Eddig a Mirror Fashion-ben vásároltam, de gondoltam, körbenézek máshol is. :)

Csak az a baj, hogy nem vagyok pesti, vonatozni meg nem szeretek. :D Szóval ez amolyan "Megéri-e az egy órás vonatos szenvedés?" kérdés is :D


[link]

Na. Ilyen pólóért simán felutaznék. :D

2011. júl. 13. 20:02
 4/8 anonim ***** válasza:
h&m, c&a jó de a bershkával vigyázz, könnyen tömegcicafiú lehet belőled!
2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
49%
Hát a C&A-ban vannak divatos cuccok (régebben ez annyira nem volt igaz), de tegnap nagyot csalódtam bennük. Rohadt drága volt minden, meg kicsi volt a választék, átmentem a szomszédos New Yorkerbe és ott sokkal jobb cuccok vannak, mellesleg hihetetlenül leárazva, szóval én a helyedben ott is körülnéznék.
2011. júl. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja meg majdnem ugyanilyen pólót amit linkeltél tavaly láttam pont a New Yorkerben. :)
2011. júl. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj..csak New Yorkerbe ne!Légyszi!

Kb. 10-12 éves koromban csak onnan öltözködtem(kivéve a nadrágokat..mert ár-érték arányban nagy 0 mindegyik..)..két napja megtaláltam egy(készülj fel!..:D) "No Body's Perfect But Me" feliratú pólót..kb. 3 percig meredten néztem,és azón filóztam,hogy én ezt komolyan felvettem valaha is?:D

Aztán elkezdtem iszonyatosan nevetni, a No. 3-as reakció pedig az volt,hogy odaadtam a nyuszimnak,mert imádja harapdálni,meg gyürkészni az ilyen puha szarokat...Legalább ő jól járt.;D

Bocsi az offért.:)

Szóval..én 16 éves fejjel azt mondom,hogy H&M,Zara,vagy C&A..a basic cuccok(egy színű pólók,trikók) mind3 boltban tök jó minőségűek.Kardigán/pulóver ügyileg H&M vagy Zara.

A Bershkával meg vigyáázz,mert könnyen beszippanthat ez a páwa "KiHaÉnNem?" stílusú ölzözködés.:/

Egyébként ha ezek közül a No. 1-t vesszük,akkor egyértelműen H&M!!!!!!!:D

2011. júl. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
h&m ! :)
2012. máj. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!