Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen táskát vigyek a vidámpa...

Milyen táskát vigyek a vidámparkba?

Figyelt kérdés

bocsi, nem találtam jobb helyet a kérdésemnek. szóval én közepest szoktam hordani v nagyot, és ha vidámparkba megyünk és átfordulós hullámvasútra felülök, hova teszem? az ülés alá? úgy emléxem, úgy szokták, de már elég rég voltam. nem esik le? biztos?

köszönöm


2011. júl. 14. 15:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én közepes táskát szoktam vinni,de szerintem ha az ülés alá rakod kiesik.Mi amikor voltunk barátnőimmel(nem magyarországon)ott az ilyen hullámvasútak elött volt egy kulön ember aki vigyáz a cuccainra míg mi a hullámvasúton ültünk..
2011. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de én úgy emléxem, h nincs ilyen ember magyarországon és félek, h leesik. de muszáj táskát vinnem
2011. júl. 14. 15:57
 3/13 anonim ***** válasza:
vigyél ilyen kicsit, ami vállon keresztül megy. belefér a pénz, lakáskulcs, esetleg smink, iratok, zsepi.
2011. júl. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

1. Nagy táskát ne vigyél, csak ha mindig lesz, aki lentmarad vele.

2. Pl hullámvasút előtt simán kidobod az érkező oldalra, és amikor megérkeztek, ott lesz a táska. De már nincs átfordulós hullámvasút sajnos :(

2011. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
jaja, a ciklont már lebontották, mert kiesett belőle valaki és meghalt.
2011. júl. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én övtáskát szoktam vinni. Nem hordok amúgy soha, sehova, de ott csak az praktikus nekem.
2011. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17:20 Erről linket tudsz adni? Szerintem csak egy hülye városi legenda amit valaki kitalált, hogy biztos ezért volt, a többi meg tényként adta tovább. Tudtommal csak szimplán lejárt a bérleti szerződése.
2011. júl. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pénzt meg iratokat zsebbe, övtáskába, vagy egyéb kistáskába rakd ami mindig nálad lesz. Kaja meg ilyen dolgokat meg hátizsákba, amit leteszel mielőtt beszállsz. Én így csináltam, nem volt gond. Amúgy sem hiszem hogy lopni járnak oda az emberek:)
2011. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
megnézem, hátha tudok linket adni. de barátom ott dolgozott ciklonnál, csak tudom, mi van.
2011. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha lesz aki lent marad vele érdemes kicsi hátizsákot vinni, italt,ételt (hacsak nem akarsz 3x annyit fizetni bent).
2011. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!