Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki egy esküvőre egy fekete...

Ciki egy esküvőre egy fekete strasszos leggingbe, és egy csinos tunikába menni? SOS.

Figyelt kérdés

Ruhába szerettem volna menni, de nem találtam meg az igazit sajnos, és barátnőm azt mondja, így is jó lenne menni, mert nem vagyok sem tanú, csak egy sima vendég.

Tényleg csinos, de nem tudom eldönteni illő-e benne menni.

Köszönöm előre is a segítségeteket.


2011. júl. 19. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Háááát.... a legging nemigazán oda illő viselet...
2011. júl. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem odaillő, sztem furcsán fogod érezni magad(vagyis én így tuti így érezném)..:)

de te tudod ami kényelmes...:D

de sztem ha van még lehetőséged keress valami jó dögösebb rucit:

puszi

2011. júl. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem éppen esküvőre való...
2011. júl. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ciki. Strasszos leggingst én még a sarki boltba se vennék fel amúgy, annyira proli viselet, nemhogy esküvőre.
2011. júl. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 ívy1 ***** válasza:
Ha jól sejtem szombaton lesz az esküvő,addig lehet hogy tudsz még találni ruhát. De ha mégsem,szerintem mehetsz leggingbe,én is voltam olyanon ahol volt pár lány akin az volt,semmi ciki nem volt benne,mások sem szólták le őket,ma már szerencsére nincsenek merev szabályok az öltözködésre. Annyi hogy lehet hogy én sima fényes anyagút vennék fel,kicsit exklusívabb,de ha tudsz róla képet felrakni úgy konkrétabb véleményt tudunk írni.
2011. júl. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát. Megerősítettétek a sejtésem, hogy azért nem lenne odaillő.

Ma elmentem még egy városba, de ruhát ott sem találtam, mert ami tetszett, az mellben nem jó...

Így aztán vettem egy csinos fehér halásznadrágot (elegáns), meg egy nagyon szép felsőt hozzá. Remélem így is jó leszek.

2011. júl. 20. 13:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!