Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fényes fekete latex hosszú...

Fényes fekete latex hosszú leggingset neten hol lehet venni, és a Westendben hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
Nem muszáj hogy teljesen csak egyszínű fekete legyen, lehet rajta ez-az, de lényegében fekete fényes latex anyagból szeretnék, mert ilyenem még nincs.
2011. júl. 23. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

harisnyawebshop.hu

itt van minden fajta,tudsz válogatni kedvedre :)

bocsi hogy nem linkelem,de most valamiért nem tölti be:/

2011. júl. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

szerintem halgass rám,és ne vegyél! már nagyon nem menő:S

már kifejezetten gagyi:/

most a virágmintás dolgok a menők.. de a fekete latex már nagyon kiment a divatból!

2011. júl. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ívy1 ***** válasza:
100%
Ne halgass a második íróra! Ne az alapján öltözködj hogy mi a menő. Én is hordok ilyet.
2011. júl. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd megnézem azt a weboldalt amit az első válaszoló írt. Én szívesen felveszek bármilyen leggingset, csak hosszú szárú legyen teljesen, mert azok tetszenek. Már van egy világos színűm (egyszínű) és szeretnék ennél fényesebbet is mondjuk feketében és talán még valamilyen mintásat is nézek, de ezekhez még jő pár felsőt is akkor majd be kell szereznem, nagy vásárlás előtt állok. :) Egy-két dolgom már van, de még a nagy része hátra van.
2011. júl. 24. 19:52
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen overál ruhák is tetszenek?
2012. máj. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!