Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik cipő jobb ehhez az...

Melyik cipő jobb ehhez az összeállításhoz? Egyáltalán elég jó lábaim vannak ahhoz, hogy miniszoknyát vegyek fel?

Figyelt kérdés

Első 3, vagy második 3 képen található cipő a jobb ehhez?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2009. ápr. 4. 18:24
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
Jah és nem túl rövid ez a szoknya? Nem r*bancos? :S
2009. ápr. 4. 18:26
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az első jobban tetszik :)
2009. ápr. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

köszi:)

többire is válaszoljatok légyszi, mert még nem vagyok biztos benne h fel akarom venni :$

2009. ápr. 4. 18:29
 4/36 anonim ***** válasza:
91%

nos a tornacipős most divat, de rövid szoknyához a nőiesebb fazon, vagyis a második cipő "illik", a sportos inkább rövid nacihoz. a lábaddal semmi gond, úgy vélem elég fiatal vagy, a röviddel csak arra vigyázz, ha leülsz ne legyen beélátás, mert azt félreérthetik és ma sok a görény pasi... vigyázz magadra .

egy 38 éves anya- majd kiugrott a szívem az első képnél azt hittem a lányom, de a szőnyegünk nem ilyen , és ilyen felsőnk sincs, csak hasonló :-)))))

2009. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó ez így ;-)

Mondjuk én tornacipő párti vagyok szóval, én 100 hogy azt venném fel meg nekem jobban is tetszik azzal :)

2009. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tornacipős összeállításra szavazok.
2009. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
a tornacipős sportosabb, a másik kicsit nőcisebb.attól függ hova akarod...de mindkettő csini.amúgy ne aggódj szép lábaid vannak:-)talán a tornacipős kicsit kényelmesebb,bár a másik cipő se magassarkú szóval az sem kényelmetlen...tényleg mind2 aranyos.de ha mindenképpen szavazni kell,akkor a tornacsukára szavazok:-)
2009. ápr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
csak suliba venném fel :) nekem is inkább a tornacipő tetszik de még várok véleményeket :)
2009. ápr. 4. 18:59
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
a második sokkal csinosabb,szerintem azt vedd fel!!:)
2009. ápr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem is a második jobban illik a szoknyához,tornacipő szerintem jobban menne egy farmer rövidnacihoz,és ne aggódj csinik a lábaid.
2009. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!