Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Azt hallottam, a tanga viselet...

Azt hallottam, a tanga viselete egészségteken. Ez min alapulhat?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 5. 14:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
én valami olyat hallottam h a hüvelynél dörzsöl és ez valamiért akár meddőséget is okozhat,nem tudok rola h már beis következett volna. de sajnos tényleg egészségtelen
2009. ápr. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én nem meddőséget, hanem aranyérre való hajlam erősítését hallottam.
2009. ápr. 5. 14:15
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez butaságon alapulhat.

Ha megfelelő méretű tangát hordassz, az ki sem dörzsöl, (a hüvelyedhez nem is tudom hogy érhetne hozzá?), rendesen takarja amit kell.

2009. ápr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

én előző

ezért kell megfelelő méretűt hordani. aki nem S-es méretű, az ne akarjon S-ses tangát felvenni.

2009. ápr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

Ha jól tudom, a műszálas bugyi az, ami okozhat hüvelygyulladást. Nem a dörzsölődés miatt, hanem mert nem hagyja levegőzni a puncit, és bepállik.


A tangához idézek: "Német orvosok például kezdeményezték a tanga forgalmazásának betiltását, mivel az, különösen ha nagyon szűk, feldörzsöli és megsérti a nemi szerv körüli érzékeny területet. Ez pedig gyulladáshoz, bakteriális fertőzéshez, gombásodáshoz vezethet."

[link]


Ezen felül a tanga miatt könnyebben vándorolnak a végbéltől a hüvely felé a kórokozók. És begyulladhatnak a Bartolin-mirigyek is (a kisajkak körül). Újabb probléma a hideg (télen nadrág alá csak tanga). Az áthűlt testrészek könnyebben megfertőződnek.

2009. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
97%

Legyek én az elrettentő példa.13 voltam amikor kezdett divatba jönni a tanga,hát persze én is követtem a divatot,tangát hordtam folyamatosan,más fehérneműm nem is volt.4 évvel később,fenéktályogom lett,egy fura csomót éreztem a popsimban a bőr alatt,ami egyszer csak kipattant mint egy pattanás.Rohantam az orvoshoz,mondott vmit,hogy talán tályog blablabla,egész nyáron jártam kezelésekre,tisztította(értd ezalatt,hogy bemetszett és jódpárnával nyomogatta),a végén még mintha el is vágott volna ott vmit,nagyon szar volt.Ezután aztmondta,most már minden rendben,nem fog kialakulni többet.Persze,hittem neki,ám olyan 3 héttel később még egy csomót fedeztem fel magamon,nagyobb is volt hosszabb és jól tapintható volt,ám ezúttal már a végbél mellett.Mentünk is a sebészetre ismét,szerencsére jó orvoshoz kerültem,és mondta,hogy tályog,fel is nyomott vmit a sebbe,nézte milyen hosszú,mert ugye a tályog az olyan mint egy alagút.A végén elküldött vizsgálatra,egy popsis sebészhez, ő is mondta,h tályog műteni kell,egy héttel ksőbb jutottam el a műtétig,az addig 4cm -es tályogom, 8cm-re nőtt.Másnap űtöttek és nem volt kellemes érzés,már maga az,hogy szülő pózban kell kieküdnöd 1 doki, ápolók és nem is tudom kik közé elég kellemetlen hát mégha epidurális érzéstelenítést is kapsz.A műtét is több mint egy órás volt,persze nem fájt,de akkor sem kellemes.Aztán felnyalt egy helye s ápoló a műtőasztalról,irány az ágy egy naoig szinte meg sem mozdulhattam nehogy lebénuljak.Ez még semmi persze,mivel ott derült ki h jóval nagyobb volt a tályog mint amire számítottak,ezrt teljesen a végbelem mentén kellett vágniuk,ráadásul olyan mélyen kellett összevarni,h ajjj,a seggelből(értsd ezealatt h a végbelemből) drótok lógtak, nagydolgot végezni képtelenség volt, 2 és fél napig éheztettek,ráadásul iszonyúan fájt.4 nappal később,bejött a doki h megyünk kezelésre.Csak néztem vidáman,gondoltam ez olyan lesz mint a többi,egy kis jódpárna itt ott átpamacsol,hát a nagy fenét,felrakott az asztalra4kézláb,minden érzéstelenítés nélkül megfogta a drótokat és megrántottam,állítólag kötözni kellett csomózni,lényegében belsőleg összevart,olyan érzés volt mintha a beleimat tépték volna ki pedig nagy a fájdalom küszöböm.Amikor végzett,mentem be a szobámba,hát nem sokon múlt h ne essek a földre,ha anyám nem kap el valsezg ott végzem.Olyan érzésem volt,mint amikor seggberaknak elég durván:S,kértem fájdalomcsillapítót is,a legerősebbet hozták,szerencsnk h volt ismerősünk mert nem kaptunk volna ennyit.Végül már könyörögtem h engedjenek haza mert nem bírok itt maradni,annyira fájt h szó szerint levágtam egy hiszti sírást,rohadt sz@r érzés volt...aztán hazaengedett, de még 5 hónapig kezelésekre kellett járnom,a legrosszabb,h beígrért mg egy húzást,de van isten, a feloldódód varratok elszakadtak,pont amikr megakarta húzni.Egyszer volt még egy rossz élményem,ugyanis,gyorsan nőttem össze és ezért el kellett nyitni-Tűzkéssel oldotta meg,helyi érzéstelenítéssel,amit nem neveznék annak mert szúrt és már vágott is.Igaz ez nem fájt annyira de ha belegondoltok,milyen amikor megvágjázok magatokat,és ehhez képz el h forró a kés,szal olyan...

Azért mondtam el ezt,mert a doki egyértelműen megmondta,h a tanga miatt alakult ki a tályogom.Azóta 3 év telt el, én köbö fél évig nem hordtam tangát amíg begyógyultam,utána fél majd most már merek egész tangát is.Hál istenek nincs bajom de le is kopogom.

Igen okoz betegségeket ez a parányi és szexi fehérnemű

2009. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába rühellem a tangát. Éjen a francia bugyi.
2009. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nah ezért a történetért miért lettem lepontozva?
2009. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló: gondolom azért, mert nem felelt meg a leírásod a tangarajongók elképzeléseivel. Engem is lepontoztak, amikor linket hoztam...
2009. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát akkor azok jó nagy marhák már bocce,nem kioktatásképp vagy tangaellenes tüntetésképp írtam,mert én is hordok tangát,most is az van rajtam,sőt a fehérneműim 90/a az...
2009. ápr. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!