Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér zokni tényleg nagyon...

A fehér zokni tényleg nagyon gáz és parasztos?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 6. 21:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyaltalan !!!

gaz akkor ha fekete cipobe veszed fel :P

de amugy feher csukaba meno es azon latszik legalabb hogy tiszta :)):P

xD

2009. ápr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ööhhh...1 kicsit, pl nem rég láttam a buszon 1 embert akin szandál volt és fehér, hoszzú kicsit áltátszó zokni...na az parasztos!:S xD
2009. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem az :D Ki talál ki ilyen hülyeséget???:D
2009. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Mán mér vóna az?Nem láccik az a csizmába!
2009. okt. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Önmagában egyáltlán nem gáz, de tényleg nagyon meg kell nézni, hogy mivel veszed fel. Fekete cipőhöz semmiképp nem szabad világos zoknit húzni, fehéret pláne nem. Fehér sportcipőhöz viszont szerintem nagyon OK, és nemcsak sportoláshoz. Világosszürke és kék sportcipőhöz is jó. Nyáron bokazokni természetesen.
2009. nov. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
most itt senki se haragudjon meg de miért is lenne gáz a fehér zokni? nekem pl vagy fekete vagy fehér zokniaim vannak és még senki sem szólt meg érte soha! kedvenc színem a fekete és a fehér ebből kifolyólag ha mondjuk fekete rövidnadrág van rajtam akkor fehér zoknit veszek fel többször hozzá és senki nem néz hülyén senki nem mondd semmit.ez vmi buta teória! nem is értem a kérdést, ki hallott már ilyet? mert most először
2011. jan. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ha trendiségpártiak szerint "gáz", máris rohanok és veszek egy kartonnal belőle és csak abban fogok járni.


(úgy bírom, amikor önjelölt divatszakemberek önhatalmúlag legázoznak valamit, a többi birka meg megy utánuk)


Szerintem SEMMI SEM GÁZ ha a megfelelő alkalomhoz, élethelyzethez és ruhatársításhoz használják.

2012. jún. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!