Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon ciki lenne ez rock...

Nagyon ciki lenne ez rock koncertre? Többi lent

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy egy fekete 3-4 centis sarokkal rendelkező cipőt vennék fel, egy cicanadrággal, ami térd alattig ér és egy váll nélküli fekete mini ruhát, aminek az alja kissé fodros vagy nem is tudom, hogy mondjam. Ha találok képet ami hasonló a ruhámhoz linkelek, de ez alapján túlzás lenne?
2011. júl. 29. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem mennék el így rock koncertre...

Ki lesz az előadó, hol lesz ? Menj inkább laposban, hidd el, jobban jársz.

2011. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
100%
Szerintem rock koncertre lazán kell öltözni,egy fekete póló meg farmer elég. Kellemetlen tud lenni ha túlöltözöl :S
2011. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nincs más cipőm ehhez a cucchoz, meg egyáltalán nincs is olyan lapos cipőm ami jól nézne ki. Amúgy Edda koncert a hétvégén.
2011. júl. 29. 13:58
 4/19 A kérdező kommentje:

Felül ilyesmi

[link]



Alul pedig valami ehhez hasonló, csak rövidebb

[link]

2011. júl. 29. 14:01
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én ebben el nem mennék :D Esetleg, ha valami jótékonysági koncertre jönne az Edda, akkor esetleg. Vegyél fel valami fekete felsőt, farmergatyát, ehhez tuti lesz cipőd és nem fogsz kilógni...

Csak nem Miskolcra jössz ?

2011. júl. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Problémás vagyok egy kicsit, bocsánat. Nem ilyen a ruha, sőt ahogy jobban megnéztem kicsit sem hasonlít, csak annyiban, hogy nincs vállpántja. Igazából ha felveszem akkor egyszerű és szexi, a cipővel vagyok gondban mert én sem akarok magassarkúban menni ugyanis úgy már tényleg túlöltözött lennék. Piros szandált vehetnék fel hozzá, aminek nincs sarka, barna a talp része? nincs ötletem:S
2011. júl. 29. 14:13
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
így rockkoncertre?? a tornacipő, farmer és póló.
2011. júl. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem akarom lelohasztani a lelkesedésed, de koncertre ne szexin öltözz fel, arra mint mondtam, jó egy gála, egy bál, valami.

Harmadjára mondjuk neked, hogy farmer, poló ( ha nins fekete, nem gond), sportcipő, esetleg ha nagyon nyitottban akarsz menni, akkor saru. Csak ezt a ruhát hagyd most otthon, nem odavaló.

2011. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
94%

Cipő: mindenképp lapos legyen, és olyan, amit nem sajnálsz. Vagy olyan leszel, mint akin mindenki röhög: a háttérben illegő-billegő p!csa, aki vinnyog, ha megtaposák. Kocnertre szórakozni, bulizni megy az ember, nem szépségverseny. Magassarkú kb. kizárva.

Harisnya: a térd alá érő leggings mindig is nagyon gáz volt. Mellesleg rockerek nem is hordanak ilyesmit. Vagy vegyél fel egy rendes harisnyát, vagy ne, de ilyen 3/4-es szart semmiképp se.

Ruha: ez diszkóba való, nem rock koncertre. Vehetsz fel ruhácskát, de akkor szintén olyat, amit nem baj, ha leöntenek sörrel/borral/töménnyel, mert az ilyesmi előfordul a tömegben. Egyébként is beleizzadsz, és az is lehet, hogy felborítanak, és felnyalod a padlót.

Összkép: mindenki pózoló libának nézne, és nem értenék, mi a sz*rt keresel rock koncerten...

2011. júl. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteg ilyen lány van ott, nem gáz. Nem mész be pogózni, ennyi. Legtöbben amúgy sem mennek be. Ha te nem vagy nagy rokker, és a kérdés alapján nyílván nem, akkor amúgy sem mennél nagyon tombolni. 3-4 centis sarok simán jó kicsit lötyögni.
2011. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!