Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek ide?

Hogyan öltözzek ide?

Figyelt kérdés

holnap megyek fesztivalra. rockbandak fognak fellepni.

nem vagyok nagy rock rajongo,de elhallgatom:)

mit vegyek fel? mert foggalmam nincs hogy kellene ökltöznöm. vekony vagyok,hajam szőke. közepes magassagu :DD


2011. júl. 29. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
a saját stílusod esetleg ? miért kéne máshogy öltöznöd egy fesztiválra ? o.O
2011. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az előbb elkezdtem írni miket vegyél fel de elment a kedvem. Tök sima ruhába menj. Ne magassarkúban és koktélruhában.
2011. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

igen,valami lazaban gondoltam,vegkepp nem magassarkuban,mert nem a stilusom. nem is vagyok plazacicas.

csak nemtudom,h most az jo ötlet el lenne,h feketeben menjek? vagy inkabb ugy hogy fekete polo,vilagos farmer?

karkötö ezüstös szinu(de bizsu),vagy inkabb fekete fonott karkötö?

2011. júl. 29. 17:26
 4/10 anonim ***** válasza:

hát, ha nagyon be akarsz öltözni, akkor sötét farmer - fekete, világosabb - mondjuk kék felső.

ezüstöt ne! esetleg színek: lila piros, narancs. ilyenek.

2011. júl. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
oke,köszi:)
2011. júl. 29. 17:29
 6/10 kixy93 ***** válasza:
Gondolom, azért kérdezni, mert nem akar kilógni a "tömegből" annyira.. Egyedül mész? Ha nem, mért nem kérdezed meg, akivel mész, hogy mibe megy? :) Egyébként szerintem farmert húzz, valamilyen laza pólót, és tornacipőőt! ;) 17/L
2011. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
farmer, fekete póló/top, tornacsuka/bakancs.
2011. júl. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Amúgy semmi baj az ezüsttel. Igazából aranyat nem hordanak a rockerek/metálosok. De ilyen részletekre senki nem figyel, hogy milyen ékszer van rajtad.

Én már jó 8 éve járok metál/rockkoncertekre, mindig ezüst fülbevaló, karkötő, nyaklánc, gyűrű van rajtam, meg sok más lányon is.

2011. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nem egyedul megyek,egyik haverommal:)

köszi mindenkinek a valaszokat

2011. júl. 29. 21:35
 10/10 anonim válasza:
tökmind1 mit veszel föl, látni fogják a viselkedéseden, hogy nem a te közeged, szal ne akard "álcázni" magad, nem is értem mért szeretnéd. ha esetleg csak azrét, hgoy ne lógj ki, emiatt nem kell aggódnod, nem fognak összeverni. max annyi, hogy ne vegyél föl ilyen nagyon rikító színű meg csilli-villi cuccokat mert akkor esetleg kaphatsz egy-két meglepődött pillantást, de szerintem tényleg csak ennyi. ha nem vagy "gyakorlott" koncertlátogató, akkor annyit még javasolnék, hogy olyan cipőt vegyél, amit nem sajnálsz, ha rálének, vagy valami, meg a lábadat is legalább minimálisan védje, tehát ne pont tangapapucsban menj:) jó szórakozást
2011. júl. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!