Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyek a legmenőbb márkák...

Melyek a legmenőbb márkák Angliában, az Egyesült Királyságban?

Figyelt kérdés

Mi az ami ott nagyon menő, és leginkább viselt márka a fiatalok, felnőttek körében?


Illetőleg mondanátok világhírű angol ruhamárkákat?


2011. aug. 7. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt vásárolnak a legtöbbet az fiatalok (mondjuk úgy 25-30 éves korig) sztem: Topshop (férfiaknak Topman), American Apparel, All Saints, Bershka, Pull & Bear, Zara, H&M, French Connection, River Island, Abercombie, Hollister és Urban Outfitters.


Segített volna mondjuk hogy ha odaírod hogy fiú vagy lány vagy. És azt is egy kicsit megmagyarázhattad volna, hogy mit értesz felnőtt alatt, mert én 22 évesen felnőtt vagyok, és az 50 éves apám is az, de nyilván ő a fent említett boltok egyikébe se menne be, hanem mondjuk Marks & Spencer, Boss, Selfridges és Debenhams.

2011. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!


20/f vagyok.

Felnőttön mondjuk 20-tól felfelé értem. Az alatt fiatalok

2011. aug. 7. 10:26
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Világhírű angol márka pl a Burberry, de ebből adódóan drága is, csak gazdagok vásárolnak ott.
2011. aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PRINCE Gabor ***** válasza:
Ralph Laurent minden 2. Emberen látni az utcàn
2020. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!