Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől nem fut fel a harisnya?

Mitől nem fut fel a harisnya?

Figyelt kérdés
Akármilyen harisnyát veszek (drága vagy olcsó) némelyik már az első alkalommal kilyukad, felszalad. mit tehetek hogy nem fusson fel a harisnya?
2008. márc. 6. 06:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az igazán jóminöségü harisnyák csak kiszakadnak de nem futnak fel, ha felút az azért van mert a szál húzodik fel. szóval ha a harisnyán egy kis száll kiáll és bele akad valamibe akkor fut fel.
2008. márc. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül hogy vigyázol rá nem sokat tehetsz.Én akármilyen drága harisnyát vettem ugyanúgy felszaladt.Sajnos még nem találtak fel olyat ami nem szalad fel,pedig már ideje lenne:)
2008. márc. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod sajnos megakadályozni, de ha látod, hogy kezd felfutni, és van rá mód, fesd le színtelen körömlakkal, akkor nem fut fel teljesen :)
2008. márc. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
aza csillogós fajta,most nem is jut ezsmebe talán selyemszálas,úgy hívják. na az nehezebben szakad. és ha picit kilyukad,be kell körömlakkozni.én ha harisnyába megyek valahová,mindig viszek magammal átlátszó körömlakkot,és még a legminibb retikülömbe is belegyömöszölök egy tartalék harisnyát! az nagyon jól jön
2008. márc. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam egy olyan trükköt, hogy az új harisnyát használat előtt ki kell mosni. Ettől megpuhul a szál, és nem "törik".
2008. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A trükk akkor működik, ha hideg vízben mosod és öblíted ki, de ez is lehet, hogy csak afféle urban-legend..

Egyébként fokozott kéz- és lábápolás segít egyedül, bármilyen bőrkeményedés, beszakadás potenciális harisnyagyilkos.

2009. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 harisnyababee ***** válasza:

Én használat előtt kézmeleg vízzel szoktam átöblíteni. Nekem bevált, elég sokáig húzzák a harijaim. (a rekorder már 10hónapos, és még mindig bírja...)Vannak tipikus szakadási pontok(lábujjaknál, saroknál, combnál)ezekre különböző praktikák által ügyelhetünk. Vannak tőlünk kivülálló tényezők (pl cipő, táska tépőzárja stb)amit megfelelő körültekintéssel orvosolni lehet. És végül kellő figyelmességgel elkerülhetjük a használatból fakadó veszélyforrásokat(pl úgy ülünk padra,és székre, h csak a szoknya érintkezik a veszélyes felülettel, a hari nem)

De persze nem vagyunk egyformák, mindenkinek saját magán kell kitapasztalni a különféle praktikákat. Rengeteg próbálkozásra, kísérletezgetésre van szükség. És bizony rengeteg harisnyát kell lezúzni, mire fesztelenül, és természetesen tudjuk hordani a harikat.

2011. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!