Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fekete, francia bugyis -...

A fekete, francia bugyis - pánt nélküli bikini jól néz ki szerintetek?

Figyelt kérdés
:-)
2011. aug. 21. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
43%
nekem a pántnélküliek nem tetszenek.
2011. aug. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
a pánt nélküli nekem sem tetszik, na meg mindig le is csúszik
2011. aug. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát szinte minden csajon ilyet láttam nyaraláson, de egyiknek se állt jól. Nagy mellre nem jó, nem tart. Kis melleken meg hülyén nézett ki, meg tovább lapította.

A franciabugyi is keveseknek áll jól, mert rövidíti a lábat és eltorzítja az arányokat, de ilyen felsővel nekem külön nem tetszik, mert csak két csík akkor az egész.

Tudom, hogy nagy divat, de szerintem inkább azt kéne nézni, hogy valóban jól áll-e neked. De ez igazán egy alkatra se ideális szerintem. :S

De ha ebben érzed jól magad... kitűnni nem fogsz vele, főleg, ha fekete.

2011. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyet keresek :) nekem tetszik
2011. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
igen,bár picit snassz..persze ha jó csajon van rajta,akkor nem az :D (lány vagyok és hetero :DDD) nekem még a pántos is felcsúszik,ha egy jó nagyot csobbanok a medencébe xdd szóval a pánt nélkülit csak és kizárólag napozásra ajánlom.
2013. júl. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!