Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez milyen stílusnak számít?

Ez milyen stílusnak számít?

Figyelt kérdés

Pl.:szürke tornacipő, világos szűk farmer,fekete póló, barna bőrdzseki,fehér sál,szürke félujjas kesztyű, fehér karkőtő és fülbevaló

vagy: fekete tornacipő, szűk sötét farmer, sötétszürke póló, piros-fekete kockás ing, napszemüveg

vagy:farmerszoknya, fekete csőtopp,hozzá kék kiegészítők (táska, cipő stb.)


Szeretem az ilyesmi ruhákat, tehát ami nem túl színes, de jó kiegészítőkkel fel lehet dobni.Ez milyen stílus?:D


2011. aug. 23. 12:10
 1/7 anonim ***** válasza:
ez olyan "tucat-stílus" manapság mindenkit ilyenekbe látni a városban.
2011. aug. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen leginkább. Átlagos, utcai stílus.
2011. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez a: "minden3.csajígynézki" típus...
2011. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Oh,köszi:D

Csak mert manapság én már nem ilyeneket látok, hanem inkább cicanaci-hosszított felső-magassarkú kombóban járkálnak a korombeli lányok, amit pedig leírtam, az azért lazább. Meg nem ilyen tucat cuccokkal,hanem egyedi dolgokkal próbálom megoldani,amiket azért nem látni mindenkin (turikból, eldugott kis boltokból vásárolok).Így az egész egyedinek hat. Mert ugye egy ideig divat volt ez a stílus, de én kb. mindig így öltöztem, és csak azóta vagyok tucatlánynak minősítve, mióta mindenki így öltözik.

2011. aug. 23. 12:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ma mindenkit így látok. Ma már nem divat a szoknya? Már csak csőnaci és tornacipő?
2011. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Figyi, igazából tökmindegy, amíg nem azért veszel fel valamit, mert más is ezt hordja, nincs gond. Igazából lehetetlen egyedi stílust létrehozni.

Én pl. mindig elegánsan öltözködöm, csipkebolero, szövetnadrág, magassarkú. Ritkán látok máson is ilyet, de nem vagyok ezzel akkor sem egyedül...


Ne menj a tömeg után és kész.

2011. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
tényleg tucat, de ha ez a te stílusod, és kitartasz mellette egyszer megint egyedi leszel vele. :D
2011. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!