Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem tetszik a fejem formája:/O...

Nem tetszik a fejem formája:/Olyan túl nagynak, kereknek látom:S. Elveszik benne a szemem, milyen sminkkel lehetne nagyobbnak láttatni a szemeim? És ha cofba kötöm a hajam, az is olyan rosszul áll:S tincseket hagyjak? Vagy elöl tupírozzam fel?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a legjobb megoldás? Ti hogyan hordjátok a hajatokat, főleg ilyen melegbe.. :/:)

Előre is köszi!:)

15/L


2011. aug. 23. 17:57
 1/5 anonim válasza:

Én nyáron oldara feltüzve hordom próbáld ki lehet h neked is jól fog állni

[link] itt a 3. kép

2011. aug. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ugyanez a problámám van..
2011. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

1. smink nem fog csodákat tenni a fejalakoddal, inkább [gondolom van egy kis súlyfelesleged] eddz, fog lemenni belőle.

2. konkrétan bármit csinálhatsz vele, mert mind kiemeli, csak alul a szem vízvonalán [? angolul tudom h waterline, az nekem elég XDD] konkrétan bármilyen színt használhatsz, kiemeli, tussal, szemceruzával húzd ki, szempillaspirál is nagyítja a szemeket. Na meg szoktak olyat h kontúrozzák az arcot: világosabb alapozót, vagy arcfényt, egy kis csillámot raknak fel arccsontra, szemöldök alá, ha nem túl hosszú az orrod akkor az orrnyergen végig is.

3. Te láááááány, te, youtube-ot ismered?:D van alapból külön kategória ami "szépség, divat".:D tele van gurukkal az oldal, nézegess körbe, találd meg a neked legszimpatikusabbat, hozzád stílusilag legközelebb állót. Légy kreatív! (:

4. hajak is vannak dögivel a honlapon, általában egy sminkguru hajvideókat is csinál.


Az én kedvencem bubzbeauty (: de ott van MichellePhan, kandeejohnson és reeeeengeteg reeeengeteg:D

am egy tanács: én felcsatolom. frufrum kivasalva, hátul csattal felcsatolom.:D

2011. szept. 14. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszod! :DD

hát.. ami azt illeti kicsit téll husis vagyok:/...:):(

2011. szept. 17. 11:54
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: szoktak lenni versenyek is, amiket guruk szerveznek, bátran vegyél részt rajtuk, rengeteg ingyen cuccra tudsz szert tenni, ha szerencsés vagy. (:
2011. szept. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!