Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy barátnőm házibulit tart...

Egy barátnőm házibulit tart nálluk, jövőhét pénteken este. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Közepes magasságú, vékony lány vagyok, és 16 éves. Nem tudom, mit illik felvenni, valaki segítsen! :)) Köszönöm.
2011. szept. 22. 17:54
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és hogy mit kezdjek a hajammal? :) Szőke hosszú hajam van oldalfrufruval.
2011. szept. 22. 17:58
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb házibuli mindig az, mikor nem viselsz semmit :))
2011. szept. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Légyszives tényleg normális válaszokat adjatok, milyen RUHÁT vegyek fel. xdd :D
2011. szept. 22. 18:01
 4/11 anonim ***** válasza:

Nézelődj a szekrényedben!

Hiába mondom, hogy vegyél fel koktélruhát, ha nincs neked.


De mivel buli lesz, és ott táncolni szoktak -jobbik esetben- nem igazán ajánlott a magassarkú, mert nagyon fájna benne a lábad. Esetleg valami saru/babacipő/nyári csizma.


Egy farmer, vagy fekete csőszárú szerintem tökéletes.


És egy szép póló, hozzá illő ékszerekkel, amik ha szolidabb a felső lehetnek feltűnőek is.

2011. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor nem poénkodok: fekete csőgatya, fehér csipkés nyakbakötős, csillámos felsőrésszel. Hajadat copfozd fel, és utána csavargasd be tincsenként lazán! Csillámporozd be picit! Testedre csillámos testápolót fújj. Fülbevaló: fehér tolldíszes. Na? tetszik?

Ja, és szépen sminkeld kimagad, kicsit erősebben!

2011. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Hát tudom, csak úgy általánosságban kérdezem, hogy mit. Pl hogy magassarkút ne, vagy farmert, vagy toppot meg ilyenek. Köszönöm, jöhetnek még ötletek. :)

Am egy zöldeskék converse cippőben fogok menni az már biztos, mert más zárt cipőm a sportcipőmön kívül nincs, ez meg kényelmes is. Valószínűleg akkor csőfarmerben, a pólót még nem tudom.

2011. szept. 22. 18:16
 7/11 anonim ***** válasza:

haj: [link]

ruha: [link]

[link]

[link]

Remélem tetszik valamelyik. :)

2011. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a hajat még meggondolom. :D
2011. szept. 22. 18:20
 9/11 anonim ***** válasza:

Mivel házibuli lesz,annyira nem kell kiöltözni mintha mondjuk diszkóba mennél.Szerintem a converse jó lesz,magassarkúban csak megfájdulna a lábad,esetleg felvehetsz egy szép papucsot,ha bent lesztek,nem fog fázni a lábad.Csőfarmer az tökéletes,én egy csőtoppot vennék fel hozzá,lilát,vagy pirosat.Ha a hajadat eddig kiengedve hordtad,akkor fogd össze,és a végét göndörítsd be egy kicsit.Ha meg eddig egyenes volt,akkor göndörítsd be,ha meg göndör,vasald ki,persze ha jól áll.Vegyél fel színes kiegészítőket,sminkeld ki magad,egy kis szemceruza,barna szemhéjpúder,spirál,egy lehetletnyi parfüm,kis csillám...

Jó bulit!:)

2011. szept. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Naagyon köszönöm :))))) Csőtopp, aha lehet az lesz. Meg viszek egy vékony kis kabátot is szerintem, este már csak hűvösebb lesz.
2011. szept. 22. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!