Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Voltatok már úgy, hogy több...

Voltatok már úgy, hogy több pénzetek lett és elmentetek egy üzletbe, hogy szép márkás ruhákat vásárolj, viszont az eladó lenézett, mert nem egy fú de híres márkát viseltél?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:

Most nézem milyen helytelenül tettem ki a kérdést.


Voltál már úgy,hogy több pénzed lett és elmentél egy üzletbe, hogy szép márkás ruhákat vásárolj, viszont az eladó lenézett, mert nem egy fú de híres márkát viseltél?

2011. szept. 25. 13:12
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt úgy, mert amikor több pénzem van sem veszek márkás ruhát, semmi értelme.
2011. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Ha ilyen előfordulna, sz@rnék az eladóra egy jó nagyot.

:) És csak mosolyognék rá, ez úgy is jobban zavarná.

2011. szept. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én se szoktam,viszont most egy szép kabátot akartam vásárolni,nem valami gagyit és az eladó egyfolytában méregetett.:S Végül nem is vettem semmit.
2011. szept. 25. 13:13
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Aha. Sok-sok éve az elsö fizumból egy napszemüveget akartam venni, amit már nagyon régen nézten a kirakatban. 18éves voltam. Az eladónö nem is foglalkozott velem, csak mikor meghallotta, hogy kettöt akarok, mert ...mindegy. Nem is nekem tünt fel a válogatásban, hanem tesóm mondta, hogy kb azt gondolta, csak az idejét rabolom, aztán meg egyböl körbeugrált.

Én is eladó vagyok, akkor is kedves szoktam lenni ha tudom, hogy nem a vevö árketegóriája a termék. Csak akkor akadunk ki, ha tudja, hogy nincs rá pénze, de ugráltat, széttúr és levetet mindent. De ahhoz már tényleg az kell, hogy a vagy 3-4dolgot, kulon-kulon kiszedessen a kirakatból

2011. szept. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem történt, de én is ki lennék akadva!
2011. szept. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Velem volt már ilyen de nem ruha vásárlásnál. És nagyon rosszul esett. Egyáltalán nem foglalkozott velem mert azt hitte hogy egy csóró ember vagyok. De a párommal is megesett :S
2011. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Jártam már így, de nem ruhával. Nagyobb háztartási gépet vettem a párommal együtt, és hát fiatalok vagyunk. Az eladó meg egyáltalán nem volt segítőkész. Nagyon úgy tűnt, hogy nem néz minket semmibe. Amit ajánlott azt is olyan ímmel-ámmal tette, és egyébként a legolcsóbbat mutatta. Végül mikor egy drágább típusra mondtuk, hogy oké ezt kérjük. Hát nagyon nagyot nézett.
2014. márc. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!