Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dohányos csajok, voltatok már...

Harisnyababee kérdése:

Dohányos csajok, voltatok már hasonló szituban?

Figyelt kérdés
Kiesett a cigimből a parázs, és kiégette a harisnyámat. Ez kétszer is megtörtént az este folyamán. Az első még csak hagyján, pici lyukat olvasztott. A második már húzósabb volt, észre sem vettem, h kiesett, csak, h valami naon süti a combom, észrevettem a parazsat, bepánikoltam, elkezdtem csapkodni, ennek eredményeképp az egy nagy parázs sok picire esett szét, és végiggurultak szinte az egész lábamon, és egy csomó kisebb- nagyobb lyukat égetett, amik az idő múlásával elkezdtek szaladni...:S Tiszta ciki volt...:S Járt már valaki hasonlóan? Mit csináltatok?
2011. okt. 2. 09:56
 1/9 monster under yo bed ***** válasza:
talán nem a harisnyád fölött kéne cigizni... :D kicsit tartsd el a kezed, és akkor nem fordul ilyen elő.
2011. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jajjj,hát azért az néha elkerülhetetlen,h fölé keveredjen a cigi,föleg,ha a szokottnál jobban gesztikulál az ember lánya cifrábbnál cifrább állapotban...;)
2011. okt. 2. 11:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult, nem egyszer.. A harisnya nálam alapból komoly fogyóeszköz, mindig sikerül beakadnom valamibe (ha más nem, a csizmám cipzárába), vagy kiégetnem.. És nem feltétlenül cifra állapotban, de már hozzászoktam :D

23/N

2011. okt. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

megérdemled. minek kell nő létedre cigizned? és minek kell szándékosan tönkretenni a szervezetedet?


21L

2011. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogom felróni, hogy minek cigizel, stb... Mert a te dolgod.

A harisnya fogyó eszköz. És ha végig szalad a szál, akkor mi van? Bulizzál csak nyugodtan tovább, nem állásinterjúra, vagy esküvőre mész. Szerintem a buliban senki sem vette észre.

2011. okt. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer a kedvenc nadrágomat égettem ki meg a kedvenc kis fekete felsőmet... kicsit rosszabbul jártam mint te... egyébként nagyon egyszerű a megoldás, hordj magaddal pótharisnyát, kk akkora helyet foglal mint a cigid.
2011. okt. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hopsz, asszem nem volt egyértelmű, de a második eset a pótharisnyámmal történt. Mindig van nálam pótharisnya amúgy, de egynél több az nem járja, mert ezen az elven akkor mindig lehetne egyel több...:) Amúgy azt már rég megtanultam, h bulizni csak olcsóbb harisnyában megyek, szal ez a party kb 2000Ft bukta volt, de vannak 5-6 ezer Ft-os harisnyáim, ha azzal történt volna, akkor az már lehet egy kategória egy toppal, vagy farmerral..
2011. okt. 2. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:
5-6000 ft-os harisnya? Atyaég:O Nekem a legdrágább harisnyám egy 3500 ft-os Calzedonia és strasszokkal van díszítve... ezt is ajándékba kaptam.
2011. okt. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés, de azért beírok ide. Én égettem már ki gatyát is cigivel. Sőt miniszoknyában a csupasz combomra ejtettem a cigimet, az égetett csak igazán. Egy felsőm és két-három harisnyám is bánta. Nekem nem a parázs szokott kiesni, nekem jó szokásom, hogy cigivel a számban beszélek, nem bírok leállni vele. És néha kiesik a számból a cigi és néha igen rossz helyre.

20/L

2012. márc. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!