Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok a színes famer...

Mit gondoltok a színes famer nadrágokról? Link

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom, hogy milyen színűt vegyek... vagy egyáltalán vegyek-e... eléggé tetszenek, máson jól állnak.


2011. okt. 2. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fiú vagy lány vagy?

Amúgy el kell menni,felpróbálni,

2011. okt. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jajj, bocs, lány
2011. okt. 2. 18:51
 3/7 anonim ***** válasza:
úúúú. én is lány vagyok és a színek, amibe egyből beleszerettem az az első zöld, a korallszínű és bármelyik lila! :D
2011. okt. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon csinosak felvéve, nekem is van lila, és igazán nőies szetteket lehet belőle kihozni.

27/n

2011. okt. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Szörnyű -.- tiszta dedó. 12-14 éves korig elmegy de azután....
2011. okt. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nőies, ha mondjuk színben ugyanolyan, ám világosabb, vagy natúr színű minimál stílusú felsővel veszed fel, pl. egyszínű garbó vagy hosszított pulcsi, egy nagyobb, hosszabb lánc, és magassarkú bokacsizma. Tökéletes kompozíció így!


(ha meg converse, meg sportos oldaltáska, az sem rossz, csak a tipikus tuccattini...)

2011. okt. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a színes nadrágokat. :) Nekem van sötétkék, pink (sötét rózsaszín), és krémszínű fehér virágokkal. De jó lenne, ha lenne még zöld, piros, és fehér nadrágom is.


Ha tetszik, akkor vegyél, és olyan színűt, amit a legjobban párosítani tudsz a meglévő cuccaiddal.

2011. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!