Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Invázió üzletekben szoktok...

Invázió üzletekben szoktok vásárolni? Milyenek az árak, és a minőség?

Figyelt kérdés
2011. okt. 5. 12:51
 1/5 anonim válasza:
olcsó! aránylag,én a márkás és jó anyagú dolgok híve vagyok! tegnap vettem ott egy csizmát,igen dögös és mindössze 4000ft volt! később elmentem egy kínai melett és 6-7 alatt alig van! Vannak jó dolgok ott!! és is kinéztem most egy csini kabátott! :)
2011. okt. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van, hogy nagyon jó cuccok vannak (nyáron 3 db farmert vettem, a 3ért fizettem összesen 5ezret, jól néznek ki és nem esnek szét 3 hordás után), de pl tegnap felpróbáltam ott egy csőtopot, amin strasszkövek voltak, és miközben vettem fel, már estek le róla, szóval most csalódtam.

Talán majd legközelebb:-)

2011. okt. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
nagyon olcsó, nézd meg a honlapját, és nézd meg az akciókat, én most néztem ki egy 4000 ft-os kabátot,de most akciós 2 napig és így 1500 ft
2012. febr. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Invázió ..hát sokszor jártam oda


de már nem na mindegy

nagyon olcsó , de viszont van ami kib. szar


ha leértékelve van akkor fillérekért kapod meg

2012. febr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
régen sokkal jobb volt,ma már eléggé ratyi
2012. dec. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!