Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Harisnya alá mindig hordtok...

Harisnya alá mindig hordtok bugyi?

Figyelt kérdés
Számomra eddig egyértelmű volt, hogy harisnya alá bugyi kell, de egy fórumban olvastam, hogy ez nem mindenkinek ilyen egyértelmű. Ti hogy álltok a dologgal? Volt már ebből valami kellemetlen élményetek?
2011. okt. 10. 10:05
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
LIKE
2012. aug. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Én pasiként ha meleg van akkor nem használok alsóneműt.Én harisnyát(nejlont)használok zokni helyett amikor nincs már hideg és akkor nem veszek alsóneműt. Használhatnék boka vagy térdfixet, de az elszorítja a lábam. Nincs semmi fura úgy lennem. Nem melegszik bele a tököm...És nem ritka, ha dupla harisnyában vagyok,úgy meg pláne nem kell alsónemű.
2013. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
alap dolog hogy veszek, másképp bevágna, átlátszana (mondjuk maga a harisnya ott úgysem látszik de akkor is :D ), kényelmetlen lenne, és nem lenne higénikus.......
2015. jún. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Madri00 válasza:
Én is veszek alá mindíg, és eddig meg se fordult a fejemben, hogy valaki nem vesz alá
2018. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Még pizsi alá is mindig veszek, harisnya alá akkor főleg.
2018. júl. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!