Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A legjobb barátnőm meghívott...

A legjobb barátnőm meghívott a szalagavató utáni bulira. Kérdeztem, hogy ők mit fognak felvenni? Ő mondta, hogy egy koktél ruha féleségbe mennek az osztálytársai, de a hívottaknak nem kell abba menni.

Figyelt kérdés
Tippeket szeretnék kérni, hogy mi ilyenkor az ideális ruházat?
2011. okt. 11. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen bulira hívott? Valami szórakozó helyre? Vagy étterem? Persze a helytől is függ mennyire várják el ott a csinos ruhát, de sztem egy nem túl csicsás és nem túl qvás (= amiből épphogy nem lóg ki a mellbimbó de már a bugyi villan alul) ruha lenne az ideális ami illik a stílusodhoz...de olyat ne vegyél föl amibe kényelmetlenül érzed magad, és csak azért van rajtad mert a többiek is olyanba mennek
2011. okt. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ők béreltek ki egy helyiséget a rolling rock-ot és ott fogják tartani. Amúgy én egy farmernadrágba meg egy kötött rövid ujjú pulcsiba egy övvel meg rá valami fölső, mert már 10 óra után elég télies az idő és, hogy meg ne fázzam. Nem tudom, hogy ez ideális-e ?
2011. okt. 11. 18:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ők bérlik akkor sztem mindegy végül is...mármint úgy értem hogy tuti nem kell kiöltöznöd nagyon...amit leírtál szerintem jó, de mondjuk én farmer helyett egy vastagabb cicanadrágot vennék fel egy csizmával, az csinosabb egy fokkal mint a farmer, de ha neked nincs, vagy nem érzed a stílusodnak, akkor az is tökéletes amit leírtál.(csak azért a cipőd nehogy vlmi deszkás cipő legyen :D)

/első voltam/

2011. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zártkörű bulira teljesen jó az amit írtál. De gondolom a szalagavatóra mész, oda azért ki szoktak öltözni az emberek. Emlékszem, mikor az enyém volt, barátom farmerban meg pulcsiban jött el, és nem mert felkérni táncolni, mert nagyon szarul érezte magát, h nem volt kiöltözve, és képet se csinált velem, mert h hogy néz ki mellettem... Rohadtul ki voltam akadva, szal én inkább jobban kiöltöznék xD

20L

2011. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A szalagavatóra nem megyek csak arra a bulira mit utána rendeznek. Egy fekete testhez simuló "cicanacit" farmert veszek fel meg egy szép kötött rövid ujjú pólót veszek fel egy szép övvel és egy magassarkú csizmával. Meg vmi szép kiegészítő.
2011. okt. 12. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!