Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Mennyi volt a leghossz...

Lányok! Mennyi volt a leghosszabb idő amíg nem volt rajtatok bugyi?

Figyelt kérdés
olyan válaszokat is várok akik akár már évek óta nem hordanak vagy csak napi szinten nem
2011. okt. 13. 08:04
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondanám, hogy bugyiban születtünk, de az emberen pelenka van az első naptól fogva, később pedig alsónemű!Nem véletlen! Régen is hordtak alsóneműt, akkor is, ha amúgy 1 ruhát hordtak egész héten egy évszázada, alsóneműt mindig cseréltek és hordtak. De szerinted nyilván teljesen véletlenül, poénból alakult ki az alsóneműviselés szokása, ugye?
2011. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
17%

Úgy látom nem érted.

Bugyi nélkül születünk,fertőzések tekintetében nem vagyunk rászorulva.

Egy évszázad - az emberiség idejében nem nagy idő.(szerintem egy évszázadnál azért több)

pelenka - igen így szoktuk meg, így vagyunk szocializálva,ha nem így lennénk,akkor más mellett kardoskodnál.

Sok esetben a túlzott védelem az immunrendszert gyengíti.

2011. okt. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
10%

Előző vagyok


Az egy évszázados mondatodat félre értelmeztem - bocs

Arra a válaszom: nem igaz, hogy alsóneműt mindig is hordtak,emlékezetem szerint az 1800-as évek elején alakult ki ennek a szokása.

2011. okt. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek azokkal, akik azt írják: a pasiknak sokkal izgatóbb egy igényes alsónemű, egy szép franciabugyi vagy egy csipkés csoda. Ha nyíltan "felkínálod" magad, sokkal taszítóbb. Ugyanez igaz a dekoltázsra is, sokkal hívogatóbb, ha csak sejteted a lényeget, mint ha kipakolod amid van!

"A kevesebb több!"

És egy másik igazság: "Vannak azok a nők, akikkel fekszenek a pasik, és vannak, akikkel kelnek!" :) gondolkodj el ezen!

2011. okt. 14. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
83%

"A kérdező kommentje:

szerintem sokkal jobb ha nincs rajtad bugyi izgatóbb és a párodat is jobban izgatja"


Azt lenne jó megértened, hogy attól hogy te bugyiperverz vagy, még a párod nem lesz az. Ami neked izgató, nem jelenti, hogy a többi embert is izgatja, csak mondjuk nem vallják be maguknak. Nem, őket más fogja érdekelni és csak néha az, mint téged.

2011. okt. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
100%
16 évesen mindig ilyen kérdés jön elő rögtön... válaszom: 1-2 nap
2011. okt. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
60%

Rajtam mindig van bugyi (kivéve amikor fürdök).

Régen, amikor még nem menstruáltam, akkor éjszaka nem hordtam.

2011. nov. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
30%
Micsoda magas röptű kérdés.
2013. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Anett9312 válasza:
60%
A menszeszen kívül nem nagyon szoktam hordani. L/21
2014. jún. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? a kérdezööö
2015. febr. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!