Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hivatalos vagyok egy szalagava...

Hivatalos vagyok egy szalagavatóra. Miben illene menni?

Figyelt kérdés

Novemberben lesz a legjobb(!!!) barátnőm szalagavatója. Szeretnék szépen felöltözni, azonban nekem nincsen semmilyen elegánsabb ruhám(még ünneplőm se). Ha kölcsön kérnék valakitől ruhát, annak milyennek kéne lennie? Farmerben nem szeretnék menni...

Harisnyanadrágom van, vörös színű, 100DEN-es, jó meleg, és egy fekete lakk magassarkúm is van...Túl öltözni sem szeretnék, de azért kicsit ki is akarok tűnni... Miben illene mennem, milyen ruhám legyen? Koktélruha?

Mondjuk egy ilyen túlzás lenne?

[link]

vagy hasonló....

Ti ilyenkor mit vesztek fel?


2011. okt. 13. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

ha jól érzed magad benne,akkor nem túlzás

De egy egyszerű szoknya és valami zakó is jó

2011. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%

áá ne túlzás olyan mintha te lennél a fellépő ,ez a ruha nem való oda,amúgyis megfagynál benne.

[link] még egy ilyen is bőven megteszi,nem rajtad les a hangsúly,a léyneg hoyg magassarkút húzz és a felsőd legyen elegánsabb

2011. okt. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Amit én javasolni tudok, az az hogy vagy vegyél fel egy farmert de a létező legsötétebbet ami a szekrényedben található, a magassarkú amit mondtál az jó ötlet. De ha szoknyát akarsz venni abból sem ártana valami elegánsabb darab vagy fekete esetleg, de az alá vagy sötét harisnyát vegyél vagy valami vékonyabbat ami testszínű persze ha vagy autóval mész vagy megtudod oldani az át öltözést. Felsőnek javasolnám azt hogy vegyél fel valami elegánsabb blúzt gondolom olyanod csak van és egy egyszerű blézert is vehetnél fel.

Ha egybe ruhát akarsz abból is valami normálisat kellene lehetőleg ne legyen túl csicsás mert nem rólad fog szólni az a nap. Sajnos csak ennyit tudtam segíteni.

2011. okt. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,helyzet, hogy nincsenek elegáns ruháim sőt, még magassarkú sem volt rajtam SOHA, szoknya meg vagy 5éve nem :)))) :DDDD semmi elegáns ruhám nincsen. ezt is kölcsönbe kérném(hasonlót) egy ismerőstől :DDD
2011. nov. 1. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!