Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A sötét vagy a világos farmer...

A sötét vagy a világos farmer most a divat?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert mindenhol csak a sötét alapon világosra koptatott farmereket látok. Világoskéket szinte egyáltalán nem.
2011. okt. 15. 08:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam farmert venni. Láttam többféle világos farmert is, próbáltam is egyet, de annyira nem előnyös nekem, úgyhogy nem vettem meg.

Én úgy vettem észre, hogy most viszonylag sokféle farmer divatos. Megmaradt a csőnadrág stílus, de divatos pl. a kicsit gyűrött-koptatott csőfarmer, a sima gyűrött csőfarmer, a koptatott csőfarmer, a világos nem koptatott csőfarmer, a közepes kék szaggatott csőfarmer, a színes ( leginkább a földszínek, őszi színek) farmer.

16/L

2011. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a divatot nézem. Ha kicsit husisabb a lábad akkor nehogy világosat vegyél mert előnytelen. Akkor inkább sötétet világosabb koptatással a combon mert az áll jól. De ha pálcika vékony lábaid vannak akkor nyugodtan vegyél világosat. Csak akkor ha vékony a lábad mert annyi emberen láttam már világos nadrágot és nagyon csúnyán nézett ki. Egyébként télen a sötétebb jobb mert ugye hidegebb van. Nyáron pedig a világosak.
2011. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha belenézel már divatlapba rögtön látod h most télen a színes és világos nadrágok a divatosak. és ha sötét nacit választasz sztem legyen rajta valami minta
2012. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia, én a H&M-ben vettem világos farmert. A divat szerintem inkább a cicanadrág, de a farmerban inkább a világosak hódítanak szerintem. Legalábbis nálunk mindenki olyat hord. :)
2015. dec. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!