Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Marosvasarhelyen a FOX RACINGB...

Marosvasarhelyen a FOX RACINGBEN lehet kapni fullcapet?

Figyelt kérdés
kerelek valaszoljatok nagyon halas lennek :D
2011. okt. 16. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
a román magyarok miért utálják a magyarokat??
2011. okt. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mégis honnan vetted, hogy utálják? Találtál 1 embert aki igen és ezt kiterjesztetted pár millió emberre? Én minden nap beszélgetek romániai magyarokkal, és tök jó fejek, alig lehet észrevenni különbséget. Ennyi erővel, itt vagy te, akinek igen érdekes véleménye van, mégse gondolnám azt, hogy ez az általános véleménye a magyarországi magyaroknak, ha az vagy egyáltalán. Amúgy nem fekete a hajad? Mert azoknak vannak ilyen furcsa elképzeléseik, mind nagyon buta. Utálom a fekete hajúakat.
2011. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokuktól hallottam már, hogy annyira szidta a magyarokat, hogy az nem igaz... és csak kíváncsi lennék mire fel ez a nagy utálat...
2011. okt. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ti mirol beszeltek honnan veszitek hogy en utalom a magyarokot en romaniai magyar vagyok es egy csepp bajom sincs veluk sot irigyellek titeket mert nektek magyarorszagon sokkal jobb.De a lenyeg az hogy akkor tudjatok e hogy lehet ott kapni fullcapet??? :))))
2011. okt. 16. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A honlapjuk szerint nem kapható náluk fullcap.
2011. okt. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!