Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Visszaveszik így a csizmát?

Visszaveszik így a csizmát?

Figyelt kérdés
1hete vettem csizmát,de a mai első nagy esőben már beázott.Nem kínai,hanem rendes olyan üzlet,ahol bőr cipőket árulnak.Meg van a blokk,,csak arra vagyok kíváncsi hogy ilyenkor mire számítsak?Visszakapom a pénzem,vagy le kell vásárolni?
2011. okt. 24. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Levásárolhatod.
2011. okt. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csizma használati útmutatójára / dobozára rá van írva, hogy vízhatlan, akkor valószínűleg elállhatsz a vásárlástól. Esetleg a bolt bevizsgáltathatja a csizmát. De szerintem a beázás elég egyértelmű.

Ellenkező esetben (ha a csizmán nincs feltüntetve, hogy vízálló), akkor szerintem nem sok esélyed van, bár ekkor is kérheted, hogy vizsgáltassák be.


Jah és jogilag olyan nincs, hogy le kell vásárolnod valamit, csak így feledtetik el az emberekkel, hogy akár máshol is elkölthetik a pénzt... szóval ha a kifogásod helytálló akkor a pénzt mindenképpen vissza kell, hogy adják.

2011. okt. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt elindulsz vissza, olvasd el a használazi utasítás azon részét, amely az eső ill. a vizállóságról szól.

Csizmáról lévén szó szerintem meg fogsz lepődni és azt kérdezed: akkor mire jó?

2011. okt. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nézem a papírt amit adtak,az csak egy ilyen általános garancia.nincsenek rajta külön adatok a vízállóságról vagy akár a felsőrész anyagáról,de még be sincsenek karikázva a jellemzők.Más nem holnap felmegyek a padlásra,lehozom a dobozát,azon hátha van valami.

de akkor ezek szerint halott ötlet,mert teljesen vízálló csak a gumicsizma lehet,szerintem...

Szerdán úgyis megyek abba a városba,azért bemegyek megkérdem.

Azért az nagyon durva,hogy csizmáról lévén szó már az első esőnél beázik,mi lesz vele hóban??

2011. okt. 24. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég Humanicba vittem visszem a cipőmet, mert szétázott párszor, és kb kezdett rohadni az anyag :D Elvitték bevizsgálni, pár nappal később hívtak, h jogosan vittem vissza, úgyhogy visszakpatam a pénzt.
2011. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha bőrből készült és úgy ázok be, akkor az érdekes, de például a velúr bőr is be tud ázni. ha műbőr, akkor meg ez van, az ilyen...
2011. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Bőrböl készült.elmentem,azt mondták ez csak mérsékelten vÍzálló,mutattak gore tex cipőket,hogy csak azok vízhatlanak teljesen,minden más beázik...szóval mondták,vegyek impregnáló spray-t,azzal fújjam be.

hát nem örülök,annak viszont igen,hogy legalább nem kergettek el bunkóskodva,hanem normálisan elmagyarázták a dolgokat.

2011. okt. 31. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!