Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A cicanaci mindenképpen ciki...

A cicanaci mindenképpen ciki nadrágként?

Figyelt kérdés
Nekem van sima cicanacim is, meg olyan is, ami vastagabb, egyáltalán nem látszik át, zseb is van rajta, szóval tényleg nadrágként funkcionál. Nem merem felvenni, mert itt sokszor írták, hogy nadrágként ciki.
2011. okt. 26. 12:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%
Pedig sok olyan csajt látni akik utcai viseletként hordják. Én csak tesin veszem fel.
2011. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
"nadrágként ciki" ??????? Na ne viccelj már! Te is cikinek tartod?
2011. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
én nem, de úgy nem akarok kimenni az utcára, hogy mindenki úgy néz :D
2011. okt. 26. 12:45
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Ne törődj azzal, hogy mit írnak itt egyes "divatdiktátorok". Bátran húzd fel, egyáltalán nem ciki, legfeljebb azért néznek majd meg, mert tök jól áll rajtad.


Húzd fel bátran!

2011. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Pont ezért kérdeztem!Ha nem tartod cikinek, akkor mit adsz más véleményére? Megnyugtat, hogy én is nadrágként hordom? :) Amúgy már ősz van, felveszel hozzá egy fain kis lábszármelegítőt, egy hosszabb pulcsit és tök jól fogsz kinézni! Ha megnéznek, hidd el nem azért teszik, mert béna a szerkód!
2011. okt. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Olyan felsővel vedd fel, ami takarja a feneked.
2011. okt. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
pont hogy divatos. ha jól áll akkor semmi gond nincs vele. bár én csak hosszabb pulcsikkal felsőkkel hordom.
2011. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

jó, felveszem, egye fene :D

amúgy cicanacit eddig is hordtam, de csak hosszú tunikával, ruhával, de azok vékonyabbak voltak.

most kb. ilyenem van:

[link]


és ezt szeretném fölvenni olyan fölsővel, ami csak félig takarja a fenekem (szóval nem rövid fölső, de nem is takarja teljesen)

2011. okt. 26. 12:57
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem meg pont, hogy divat a cicanadrág. Rengeteg lány hordja. Persze ehhez kell, egy jó popsi is:) 22F
2011. okt. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
22%
Az én felsőim sem szokták takarni teljesen a fenekem!
2011. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!