Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Balerina cipő. Szerintetek ez...

Balerina cipő. Szerintetek ez így gáz?

Figyelt kérdés
Van 1 aranyos balerina cipőm,ilyen egyszerű,nincs rajt semmi dísz meg semmi,de szép színe van:) Első látásra nagyon megtetszett.Csak az a baj vele,hogy ha felveszem akkor picit látni a lábujjaimat,mert rövid az eleje.Az ugy gáz??Szerintetek?Meg picit nagy rám,vagyis kitágult,38-as a lábam,de a 38-as meg nyomta elöl,ezért 39-eset vettem.Mit tudok vele csinálni h ne essen ki belőle a lábam? Valaki járt már így?
2011. okt. 26. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Nem volt még ilyen cipőm, de már másokon is láttam olyat, hogy kilóg az ujjuk. Azt hittem ez a cipő ilyen és kész xD

Szóval gondolom nem baj, ha kilóg....hord nyugotan.

2011. okt. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz ha kilóg, az elejét meg tömd ki ha tudod valamivel. (Én az egy számmal nagyobb csizmámba szoktam egy titokzoknit dugni és annyi.:)
2011. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
vegyél fel hozzá vastag zoknit ! (:
2011. okt. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ilyen cipőhöz vastag zokni?? :D kicsit vicces lenne:)
2011. okt. 26. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem. Tömd ki vattával :)
2011. okt. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Félekk... válasza:
Szerintem nem néz ki rosszul, ha egy kicsit kilógnak a lábujjaid. :)
2013. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!