Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Túl merész választás...

Csajok! Túl merész választás lenne ez a ruha egy esküvőre?

Figyelt kérdés

[link]

Nagyon megtetszett az egyszerűsége miatt. nekem valahogy nem jönnek be a fodros, habos ruhák, amikért most a többség odavan. Persze nekem eleve nincs ekkora mellem, tehát nem éppen raknám "ki az ablakba őket" :D

Ti felvennétek esküvőre v keresnétek inkább valami szolídabbat? :)


2011. okt. 27. 07:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
talán ha 20 centivel hosszabb lenne...
2011. okt. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
hát ez mindennek mondható, de egyszerűnek nem...nem lenne vele baj, ha picikét hosszabb lenne..de azért mégiscsak esküvőre lesz, igy jobb lenne valami "Egyszerübb"-mármint, hogy ne hivd fel magadra túlságosan a figyelmet!!! Mármint a korodtól is függ!!!!
2011. okt. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
80%
Na várj. Most te házasodsz vagy ismerősöd?
2011. okt. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
62%
Te jó ég. Ez a ruha mindenképpen túlzás, maximum valami drogpartyba illik, nem esküvőre. A képen a hölgy csinos, de k.urvás. Közönséges és olcsó. Sosem hallottad még az aranyzabályt, hogy vagy a melledet, vagy lábadat hangsúlyozd, de sosem mindkettőt.
2011. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
74%
Picit lehetne hosszabb! Esküvőre mindenképpen kihívó, de ha tudod viselni miért ne??! :)
2011. okt. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
61%

" Nagyon megtetszett az egyszerűsége miatt. nekem valahogy nem jönnek be a fodros, habos ruhák, "


Azt hittem valami esküvői ruhát mutatsz,de amit linkeltél az még parti ruhának sem megy el,nem hogy esküvőre!

2011. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Ha azt akarod hogy mindenki megszóljon, mert nem tudod mi az illem egy esküvőn, akkor nem...
2011. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

Szívem, ebben sem ülni, sem táncolni nem tudnál.

Bár tény, hogy eszméletlen szexi:)

2011. okt. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
Van ilyen rövid szoknyám, de tényleg hordhatatlan. Ebből mindig ki van a hátsód, ha leülsz, ha lehajolsz, ha sétálsz is húzódik egyre feljebb, marha idegesítő, cseppet sem kényelmes és hát közönséges is a legtöbb ember számára. Valami hosszabbat keress mindenképp.
2011. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
52%
Dugni mész oda vagy mi?
2011. okt. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!