Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Létezik még egyáltalán olyan...

Létezik még egyáltalán olyan gimi ahol kötelező a tornadressz?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert nálunk kötelező, és sokat panaszkodunk miatta és a tanárom most jött azzal hogy még sok helyen kötelező. Ez tényleg így van hogy még vannak ilyen gimik?

2011. okt. 28. 12:15
 1/8 anonim ***** válasza:
kb sehol nem kötelező...
2011. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Gimiben tornadressz? pfff:S hát sztem ez picit fura, érdekes tanárod lehet:S nálunk általános 2n osztályban sem kellett már:D
2011. okt. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező volt, de rá vehettünk rövid nadrágot is pólót, ha gimnasztikáztunk akkor kellett csak levenni a pólót.
2011. okt. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk kötelező... Fél osztály sport tagozatos szóval...
2011. okt. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nekem fura, nálunk általános iskola 2.-3. osztályáig kellett kb. Itt a környéken se tudok olyan gimiről, sőt egyáltalán középiskoláról sem, ahol ez kötelező lenne. Sztem tájékozódjatok egy kicsit, tudjátok meg, hogy nálatok a környékbeli sulikba kell-e még. Gondolom, ott nem kell, így ezt elmondhatjátok a tanárnak is.
2011. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk csak az egyik tanár követelte meg, de mikor bejött a hideg, már senki nem lázadott ellene, mert a tesi teremben alig volt fűtés, így viszont nem fáztunk(nadrág, felső lehetett rajtunk) mellesleg, mivel a fiúknak külön volt a tesi, beültek nézni a mi óránkat, és senki nem villantott, mert ha a póló felcsúszott mondjuk kézenállásnál, csak a dressz látszott ki.
2011. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ezt azért kérdezem mert nálunk kötelelező"


Van még azért jó pár hely ahol kötelező.A fiúknak mit kell hordani? Atlétát vagy pólót?

2011. nov. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

kötelező???

ilyenről még nem is hallotam

nem hiszem

2011. nov. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!