Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen rossz érzés...

Miért ilyen rossz érzés felvenni a frissen mosott farmert?

Figyelt kérdés
mintha 1 számmal kisebb lenne kb... utálom
2011. okt. 29. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkinél így van, nyugi, mosásban kicsit összemegy és ahogy hordod úgy nyúlik ki, de pl: tesióra után ha megizzad az ember akkor sem kényelmes felvenni a farmert magára! :/
2011. okt. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is pont ezen gondolkodtam valamelyik nap.

A héten mostunk farmerokat és amikor felvettem olyan kényelmetlen volt, olyan betöretlen hatása volt. Pont azon gondolkodtam, hogy ha alacsony hőfokon átvasalnám, akkor is ilyen rossz érzés lenne-e?!

16L

2011. okt. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Jaaaj ne is mondd

pont ma volt rajtam az a farmerom ami mosás után nagyon összeszűkül

van rajtam egy kis túlsúly, ezért nem is szeretem a szűkebb farmerokat. És van egy farmerom ami ha ki lett mosva alig jön fel rám, ez kb reggel fél 7-kor van.

Délbe pedig már majdnem leesik róla, meg nyúlik mindenhol egy csomót. Nagyon utálom, néha van hogy legszívesebben a tűzre vágnám ezt a nadrágot. De szerencsére a többi farmerom nem szűkül össze ennyire

2013. febr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!