Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy varrodát szeretnék találni...

Egy varrodát szeretnék találni Budapesten, ahol meg tudnám varratni ezt a ruhát. Ötlet?

Figyelt kérdés

Egyszerűen szerelmes vagyok belé: [link]

Ha nincs varroda nem tudtok valami helyet, ahol lehet ilyet kapni? Hasonlót?


2011. okt. 30. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
33%

Jézusom de ronda:)


Egyébként mostanában egészen divatosak ezek a förmedvények, ha mész egy kört a Vörösmarty téren Pesten, tuti találsz vlaamelyik boltbna. Orsay, Pimkie, Promod, Zara, stb... mind árulnak ilyen fazonokat, stílusokat.


Ha mégsem találnál, bármilyen tapasztalt varrónő megteszi. Tényleg. Keress fel egyet. Csapd fel a telefonkönyvet vagy a neten írd be keresőbe h varrónő. Aki nem vállalja az egyszerűen béna.

2011. okt. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Úr Isten de gyönyörűűű*.* :)))
2011. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még mindig tart a szerelem? : )


Keresgéltem neked neten rendelősöket, de a legtöbb egy vagyonba kerül. Meg kéne kérdezni egy varrónőt, hogy mennyiért varr meg egy ilyet, mert az is előfordulhat, hogy ez jobban megéri, bár kétlem, de nem értek az ilyenekhez.


[link]

[link]


Én a helyedben külön-külön keresném a két darabot. Mondjuk fehérben, mert necces, hogy találsz ugyanolyan árnyalatot. Vagy csak az egyik részét varratnám. Szóval legyél kreatív! :D

2011. nov. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen még mindig tart de nagyon drágák szerintem is :D Sajnos a varrodákban meg nincs olyan tollas anyag és nem is tudnak szerezni. Vagy azt írják, hogy én keressek anyagot, vagy azt hogy ők nem találtak, vagy azt, hogy toll boákból megoldják valahogy :D szóval még keresgélek :) de köszönöm szépen :)
2011. nov. 20. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!