Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vagányabb akarok lenni, de...

Vagányabb akarok lenni, de nem tudom hogyan kezdjem. Hogy öltözzek, mit csináljak hogy ne legyek nyomi?

Figyelt kérdés
Pénzem nincs sok, de rengeteg olan ruhám van amit már nem hordok mert sztem béna hogy tudnék vagányabb cuccokat csinálni belőle? Hogyan viselkedjek? Nem akarok nagyon szemtelen lenni de jó beszólásokat írjatok! Jah meg olyan dolgokat amik szerintetek vagányak.
2011. nov. 2. 16:22
1 2
 1/11 monster under yo bed ***** válasza:
33%
nincs esély.
2011. nov. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%

legyél flegma,szemtelen,bunkó. Én is vagány csaj vagyok,bár kívülről inkább egy plázacicára hasonlítok. Én pl olyankat szoktam,hogy:


Épp Kleopátráról beszélgettünk törin,hogy mennyi férej volt. Erre beordítottam,hogy : Prosti. (mindenki dőlt a röhögéstől,a tanár is)


Épp feletem,és kérdezte a tanár,hogy mit szoktunk mostanában húzogatni. Kitört belőlem a röhögés,majd az egész osztályból is.


Tesin nem csinálok semmit,elbújok a fák mögé,ha játszunk akkor is flegma pofát vágok.


Lázadj minden ellen,én is azt teszem.Osztályfőnöki órákon mindig kommentálom amit ofő mond, a többeik meg szakadnak a röhögéstől :D


sok sikert :D

2011. nov. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod:DD Hasznos. Írjatok még!!
2011. nov. 2. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:

youtube-on rengeteg videó fent van arról.hogy hogyan alakíthatod át a régi felsőidet pl:


http://www.youtube.com/watch?v=C1XeWQsszyY

2011. nov. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező, kérlek ne fogadd meg a 16:41 -es tanácsát, ilyen emberekből már van elég!


Ha nincs sok pénzem én turkálóba szoktam menni, ahol elég sok márkás ruha van. (H&M, Zara, F&F)

Régi cuccaidat feltudod dobni néhány kiegészítővel, övvel. Ha meg tényleg nem hordod őket, kérdezd meg ismerőseidet, hogy nem kell-e nekik. (Eladnád)

2011. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és 16:41 -es az ilyen emberek, mint Te elég irritálóak tudnak lenni. TUDOM, mert nekem is van pár ilyen osztálytársam, és én se befordult ember vagyok.
2011. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én is pont azt akartam írni hogy a 16:41-es válasza de gagyi már,az a tipikus közönséges nagyszájú fajta,nem mindenkinek jön be ez a stílus és nem mindegyik tanár veszi ezt jónéven,nem ettől leszel vagány.

Én úgy gondolom hogy azért felnőttek vagy nagyközönség előtt ne legyél ilyen beordibálós típus,legyél tisztelettudó sokat mosolyogjál ne legyél sértődékeny nincs annál bénább mikor vki bevágja a flegmafejet amikor megbántják,legyél határozott .De ezek olyan dolgok amiket nem tudsz egyik napról a másikra elsajátítani tanácsra nem fogsz megváltozni ha te olyan kis szürkeegér halk típusú ember vagy akkor nehéz lesz változni

2011. nov. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát az hogy halk vagyok nem igaz rám... nem kiabálok csak sokat tudok beszélni
2011. nov. 3. 11:42
 9/11 anonim ***** válasza:
80%
szerintem szánalmas ez a kérdés.. olvasd el legalább 3szor és gondold át mekkora ökörséget írtál.
2011. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ember tudtam.Ne az öltözködés legyen a fontos hanem a személyiséged. De öltözködja rappesen magasszárú cipö fullcap nagy polo.Ennyih én is igy öltözködök engem pl sokan szeretnek de ne az öltözködésed miatt szeressenek!
2013. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!