Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30 soros bakancsot szeretnék...

30 soros bakancsot szeretnék venni. Ti milyen márkát ajánlanátok? Ha lehet, kérnék linket is! Ilyesmire gondoltam:

Figyelt kérdés
[link]
2011. nov. 3. 22:17
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja, és 16 éves fiú vagyok.
2011. nov. 3. 22:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy gond van csak ezzel: rohadt sokáig tart míg befűzöd. Rohat jól néz ki amúgy, de egy idő után átkozni fogod magad, hogy nem volt elég egy 20 soros. Nekem egy 15 soros van, de én se fűzöm mindig végig.

A Steelnek haatr kopik a talpa, a Shelly's jó és a Martens is

2011. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2011. nov. 3. 23:04
 4/6 anonim ***** válasza:

ez 30 soros ugye?

[link]

amúgy Dr Martens oldalán nézz szét, van egy csomó szép. remélem a stílusodhoz illik ez a cipő, és nem sak divatból veszed föl.


[link]

2011. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tart sokáig befűzni nyugi:) Nekem már rutin, kb. 2 perc alatt megvan.


Én a Ciánkáliban csináltattam méretre 30 sorosat 5 éve, tökéletes állapotban van, Kényelmes és szép is. Az ára is kifejezetten megfizethető volt.


A martens bakancsokra egyébként a nagy reklám ellenére több ismerősöm is panaszkodott, szóval én nem ajánlanám. Van olyan barátom, akinek 3 év alatt 2 martense is tönkrement :S

2011. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez a Ciánkáli jó ötlet!
2011. nov. 4. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!