Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a legjobb és legmegbízh...

Melyik a legjobb és legmegbízhatóbb cipőmárka?

Figyelt kérdés

Eddig mindig a kínaiban vásároltam cipőket aztán áttértem a Deichmannra de már meguntam hogy 1-2 hónap után tönkremennek a cipőim. Arra gondoltam hogy veszek egy márkás cipőt de nekem nincsenek tapasztalataim róluk ezért nem tudom melyiket érdemes megvenni. Elsősorban az Adidasra és a Nikera gondoltam, de ha tudtok ajánlani mást annak is örülnék. A Nikeról azt hallottam hogy hamar tönkremennek a cipőik, de nem tudom hogy ez mennyire igaz. Attól félek hogy megvennék egy drágább cipőt és az is tönkremenne pár hónap után. Nektek mi a véleményetek és tapasztalatotok ezekről a cipőmárkákról?

Előre is köszönöm a segítséget!


2011. nov. 4. 11:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, leírom a véleményem:

Nekem van kettő nike cipőm, egy adidas, és egy converse.

A converse tönkrement három használat után ( kutyát sétáltatni mentem benne) mikor visszavittem, semmit nem kezdtek vele, fejemhez vágták, hogy nem rendeltetésszerűen használtam. Oké, akkor vettem az adidas cipőmet. Azzal semmi gond nincs, másfél éve használom, rengeteg cipőápoló cuccot használok hozzá, hiszen anyukám cipőboltos, csak lány létemre a fentiek 42es lábbal áldottak meg, így nem mindig kapok nála a lábamra. Aztán ugye az Adidas után még vettem két Nike-t, felváltva használom őket, már több mint egy évesek, semmi bajuk nincs. Ha normálisan használod, rendben tartod, vigyázol rá, szinte minden cipő sokáig bírja (nálam a deichmannból vett cipő is több mint egy évig bírta.)

Egyedül a converse-szel nem vagyok megelégedve! :)

Szóval az Adidas és a Nike mehet.. :) esetleg még a Puma.

2011. nov. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi!:) A Deichmannal én is meg voltam elégedve,egészen tavalyig. Olcsók is voltak a cipők és ahhoz képest elég jól bírták, pl. van egy csizmám amit 3 éve vettem és még mindig jó állapotban van,a topánkámat szintén 3 éve vettem,elég sokat használtam és idén nyáron kezdett el már a sok használattól szétmenni. Tavaly október elején vettem egy utcai cipőt és 1 hónap alatt körbe lemált a talpa és a fűzőnél az a kis bigyó leszakadt,aztán a fűző feltépte az anyagot. Visszavittem,kicserélték,jött a hideg úgyhogy a kicserélt új cipőt már nem is hordtam hanem elraktam tavaszra. Amikor jött a jobb idő elővettem, hordtam 1 hónapot,nem lett semmi baja. Utána áttértem a topánkára,papucsra. Ősszel elővettem ismét, hordtam fél hónapot és ennek is lemált a talpa körbe. Visszavittem,kicserélték,az új cipő úgy feltörte a lábamat hogy alig bírtam járni, aztán mire megszoktam(1 hónap alatt) kilyukadt a talpa, de annyira hogy már a zoknimon jártam. Visszavittem és visszakértem a pénzt. Idén nyár elején vettem egy szandált ami kb. 4-szer volt a lábamon és bellülről kiszakadt a bélés,leszakadtak a pántok,pedig csak mentem benne,nem is sokat. Szóval a Deichmannról meg van a vélményem,egyre drágább,egyre rosszabb minőség. Annyi a pozitívuma hogy szó nélkül kicserélik a cipőt, de én nem akarom mindig azt figyelni hogy mikor szakad szét a cipőm és nem akarok mindig oda szaladgálni cipőt cseréltetni,inkább egy normális cipőt szeretnék. Ezért is gondoltam Adidasra vagy Nikera.
2011. nov. 4. 12:06
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Puma volt és Nike van. Pumának elkopott a talpa, annyit hordtam, a Nike még bírja. remek vízálló cipők, én max. akkor szoktam őket színtelen ápolóval bekenni, ha elteszem télire, egyébként nem kímélem őket és nem is ápolóm a bőrt. bírják évekig.


Normál cipőből: Rieker, Joseph Seibel ami tartós. Humanicban nézzél körül.

2011. nov. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Nekem is van Adidas meg Converse cipőm (Meg Puma, meg sok más xD), és nekem nem mentek még szét. Mondjuk felváltva hordom őket.. Nekem nincs bajom a Deichmanos cipőkkel.. Meg kell jól gondolni, h milyet veszel.. Nem érdemes gyöngyös, meg köves cipőket választani, mert hát az ugye lepotyog.. És hát jó anyagól kell lenniük, mert hülyeség megvenni egy műbőr sz*r cipőt mondjuk 10 ezerért, mint 15 ezerért veszel egy bőr cipőt, és sokkal strafabiróbb.. xD Nekem az a tapasztalatom, hogy mnden üzletben vannak nagyon rossz cipők.. Tehát nem lehet általánosítani.. :)
2011. nov. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem is van Converse meg Nike meg Adidas.xd a Converset kb.: 3 hónapja kaptam és semmi baja nincs..még a felírat se kezdett el kopni.van egy Nike ami kb.: 5 hónap után szét ment közbe 23.000ft-ért vettem és vigyáztam is rá..az Adidas meg még mindig jó, de nem nagyon hordom.kb.: fél éve van meg, de közel se használom olyan sokat..
2011. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A vagabondban nezz korul, meg vagyok elegedve a cipokkel, amiket ott vettem, nem volt gond egyikkel sem. De az is igaz, hogy en a humanicban es a deichmannban is veszek borcipot, azokkal sem volt meg gondom.
2011. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem a lacoste-om 1 évig bírta, de úgy hogy csak azt hordtam, még télen is, pedig tavaszi cipő volt. Nem a cipő hibájából ment tönkre, hanem mert a sarkát egyszerűen lejártam. nagyon elkopott a sarka, de még így sem lyukadt ki. a formája ilyen vékonyított volt, elég széles a lábfejem, de mégsem lyukadt ki. Éppen ezért a múlt hónapban megint lacoste-ot vettem, átmeneti csizma szerűt. ha jól kifogod vannak leárazások az office shoesban, sőt (ha budapesti vagy) akkor az arénában, és az árkádban szokott lenni 20%-os akció minden hónapban(legalábbis az arénában minden hónap 10.-éhez közel eső szerdáján) én 26 helyett 11ezerét jutottam hozzá. szerintem az adidas is jó lehet, de nekem még nem volt. converse tényleg hamar tönkre megy. deichmannba kb. kínai minőségű cipőket kapsz drágábban. Egyébként ha tönre megy, sopk boltban tényleg van garancia, próbáld meg visszavinni.
2011. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem 2 Converse-em van, egy vászon és egy bőr. A vászon 3 hónap alatt szétment, a bőr majdnem 1 éve megvan, folyamatosan hordom és még mindig nincs semmi baja.
2011. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
A Converse nekem nagyon jól bírja ppedig még vmikor télen is felveszem. Összesen 5 db Conversem van vmelyik már több mint 2 éves :DD és semmi baja sincs, egy kicsit megfakult mert annyiszor kimostam a mosógépbe de am nincs baj vele még a szárítógépet is bírta ((:
2012. jún. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 optikacska válasza:

5 évig hordtam egy art cipőt, pár hónapig külföldön melóztam, hirtelen nem volt más cipőm, azt használtam az építőiparban, hóban. Aztán egy későbbi munkahelyemen, egy gyárban levált a talpa, de vélhetőleg az ottani tisztítószerek miatt amik ráfolytak. A talpa addigra néhány helyen szinte teljesen lekopott, de nem lyukadt ki. Nem a vastag talpú art-ok közül való volt.

És a színe miatt végig jól nézett ki. Sötét barnával indult, aztán ahogy kopott még jobb lett.

2013. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!