Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csizmatágítás? Hogy lehetne...

Csizmatágítás? Hogy lehetne egy műbőr csizmát tágítani?

Figyelt kérdés

Nagyon tré de vettem tegnap egy lapos lovaglócsizmát a Bershkában. Műbőr nagyon szép.

DE itthon derült ki hogy az egyik 39es a másik 38as. Zoknira próbáltam, éreztem, hogy piit szűkebb de a zoknira fogtam meg annyira nem volt tré de ma felvettem fél órára és elég szűk volt. A használat nem látszik rajta (fél óra volt max és azt is vezettem). Viszont ezen a "páron" kívül csak egy 41- es "pár" volt belőle.

Tudnám kicsit tágítani? Nem is a hossza a gáz hanem a lábfeje elég szűk szinte lezsibbaszt úgy leszorít.


2011. nov. 13. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Tömködd ki jól újságpapírral!
2011. nov. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vidd vissza és cseréltesd ki a 38-ast 9-esre! nem nézték meg az eladók, hogy véletlenül nem egyforma méretű a 2 cipő?! ha nem cserélik ki, akkor vásárold le az árát, mert szerintem egy 8ast nem tudsz úgy kibővíteni, hogy egyforma kényelmes legyen mind2 lábadra, mert amíg a 8ast teljesen kitágítod, a 9es is tágulni fog a járás közben..
2011. nov. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!