Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék, hosszúszárú,...

Hol vehetnék, hosszúszárú, lapostalpú fekete csizmát 6ezer forint környékén? (nem kínaiban! ) vagy ennél magasabban van csak mindenhol csizma?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
6 ezer?? Annyiért nem fogsz kapni sehol. 12 ezerért már esetleg, de az is inkább dísz, amivel ha belemész a hóba, egy perc alatt átázik.
2011. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Másvalaki esetleg?
2011. nov. 13. 13:49
 3/4 anonim ***** válasza:
69%

6 ezerért tedd össze a kezed, ha a kínaiban találsz. :D

én tegnap vettem egyet a sugárban valami végkiárusításon, volt pár darab még, de nem sok, viszont hiába plázás cucc, kínai vacak. :D

Csizmát, ha úgy rendes használatra lesz, és nem csak 6. csizmának, akkor vegyél egy rendeset, de azt 20ezer alatt nem nagyon találsz. Nézz szét deichmannban, hátha 10ért találsz valamit, de minőségre még vacakabb is sokszor, mint a kínai.

2011. nov. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Tescot tudnám ajánlani. Sokkal jobb minőségű, mint a kínai bolti, és ott azért találsz ennyiért. Máshol szerintem nem nagyon.
2011. nov. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!