Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akkor mit csináljak, ha ilyen...

Akkor mit csináljak, ha ilyen NAGY A HASAM? (KEP)

Figyelt kérdés

Próbálok fogyni, de addig is... Milyen ruhákat hordjak, ami nem olyan "nagymamás".Már megkaptam, hogy olyan mintha terhes lennék. Egyébként vélemény?


[link]

[link]


2011. nov. 13. 20:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

a kepek

[link]

[link]

2011. nov. 13. 20:41
 2/13 anonim ***** válasza:
Mellben szűk, hasnál bő pólók.
2011. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a mellben szűk, hasban bő játszik. Most olyanokat nem mondok, hogy fogyni meg sportolni meg ilyenek, nem ez volt a kérdés. Ha elmúltál 18 akkor műtét is szóba jöhet, mert úgy tűnik majdnem csak tisztán a hasadra hízol, sajnos pont szerencsétlen genetikád van.


Arra figyelj hogy ha amúgy rendben van a teszed, akkor ne kezdj el hatalmas igénytelen lógó ruhákat hordani mint a nagyon kövér lányok, mert azzal csak még inkább hangsúlyozod. Másrészt próbálj meg nőiesen öltözködni amúgy és olyan részeidre terelni a figyelmet ami rendben van, pl. egy nőcis csizma, egy szép smink egy látványos hosszú haj jól ellensúlyozza a testi hibádat.


Ez persze csak stílusra érvényes, partner szempontjából hidd el, hogy van akinek így is tetszel és a pocakoddal együtt is szeret. Most ne érts félre, de mikor megláttam tökre elkapott az inger, hogy megsimogassam, nem tudom miért. Csak úgy. :)

2011. nov. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
Nyugi, miután megszületik a baba egy kis tornával csak úgy fognak olvadni a kilók. :)
2011. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem látom a képeket, így elég nehéz véleményt mondani, és tanácsot adni...
2011. nov. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A kepek ott vannak. Belinkeltem valaszban.

Nem kimondottan hasra hizok. Inkabb mindenhova. A hasam zavar a legjobban. Tenyleg mint aki terhes???

2011. nov. 13. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
20:50 vagyok: igen, picit hasonlít arra, mintha terhes lennél, a hasadra megy a legtöbb.
2011. nov. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy a felső ne simuljon rá a hasadra.

Szerintem a hosszított felsők is jók lehetnének neked:

[link] (itt a középső)

A függőleges csíkozás és a sötét színek karcsúsítanak.

2011. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
úr isten, lehet így hízni? hihetetlen. amúgy első kettő válaszolóval és utolsóval egyetértek.
2011. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is ilyen tipus vagyok. 168 centihez vagyok 51 kiló, sokan anorexiásnak néznek, mégis nagy a hasam. Nyáron állandóan átadják a helyet a buszon, mert kismamának néznek. Rengeteget tornázok, Rubint Réka, Béres Alexandra edzéseit csinálom, naponta 40 perc, egy órát, mégis kidudorodik. Mondjuk én már két gyereket szültem, de lánykoromban is volt hasam. Hozzájárul még, hogy hajlamos vagyok a puffadásra, evés után jól megduzzad, emellett tejcukor érzékeny vagyok, a súlyosabbik fajtából. Reggel egész slank a hasam. Érdemes magad kivizsgáltatni, ha puffadsz, mert lehet, valami ételallergia okozza, akár cölikália is lehet. A rendszeres hastorna, kardio edzés (lehetőleg hasleszorító gumiövvel) mindenképpen jót tesz - de látva az én esetemet - nem mindig nyújt tökéletes alakot.

Sajnos csak a plasztikai műtét a végső megoldás, de azt a TB nem támogatja, minimum félmillió forint.

2011. nov. 13. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!