Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok! Nektek mikor volt meg...

Csajok! Nektek mikor volt meg az első melltartótok és/vagy topotok?

Figyelt kérdés
Légyszi színt, anyagot, méretet esetleg márkát írjatok!:)
2011. dec. 10. 20:52
 1/8 anonim válasza:

Az elsőt úgy 11 évesen kaptam, és ilyen fehér kínai boltban vásárolt topot, de aztán mivel gyorsan nőtt egy év múlva már melltartót hordtam, B-set.

15/L

2011. dec. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Gárfild válasza:
12 évesen volt az első melltartom !de egy év mulva nekem is B kellet
2011. dec. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Nekem a rokonok mindig hoztak jó cuccokat meg melltartókat, amiket már a család nagyobb tagjai kinőttek, na ezeket gyűjtögettem és mára már 16-17 melltartóm lett.

Először úgy kb 7. osztályos koromba vettem fel az egyiket. Aztán meg már rendszeresen hordom, általában kosarasat és B-set.

Színből szerintem mindegy hogy milyen, de azért a fehér ing alá ne feketét vegyél fel mert etlátszik meg ha tesizel akkor se vegyél fel feketét a fehér póló alá. De ha nincs más akkor még vegyél rá egy fehér trikót és úgy nem fog átlátszani. :)

2011. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

én 13 évesen kaptam az előt... húúú.. de kikönyörögtem anyutól. Mellesleg nagyon kicsi melleim vannak/voltak, ezért mondta anya, hogy nem kell :D

párducmintás,pamut,60/A, H&M (sajnos nem volt a méretemben fekete csak párducmintás)

2011. dec. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 14 évesen 70/a, de fél év múla B-s kellett.
2011. dec. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12 éves koromban top, de nemrég kaptam egy pántatlan melltartót (most nem tudom mekkora) piros, fehér és fekete..:)
2011. dec. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2011. dec. 17. 10:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Az első top-omat 12 évesen 'loptam el' a nővérem fiókjából, mert nem mertem szólni, hogy zavar amikor tesire öltözünk, hogy nincs rajtam semmi..

Az első melltartómat 14 évesen (tavaly nyáron) adta az egyik barátnőm, akinek kicsi volt (és még sosem hordta). Azóta is hordom néha, de van még azon kívül pár..

Igazából nincs nagyon mire, de zavar...:/

2012. márc. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!